Finansinis horoskopas vasario 12-18 dienoms

Šią savaitę sutaupyti ir padidinti finansus padės astrologų patarimai. Finansinis horoskopas suteiks patarimų ir įspėjimų, kurie padės pritraukti materialinę gerovę ir nelikti tuščiomis kišenėmis.

REKLAMA

Šią savaitę prasideda ilgalaikės problemos – Marso susilpnėjimas antradienį, vasario 13 d., perėjus į Vandenio ženklą, o Venera pereis į tą patį ženklą vasario 16 dieną – penktadienį. Be to, Marso jungtis su Plutonu trečiadienį ir Veneros jungtis su Plutonu šeštadienį gali turėti itin neigiamos įtakos finansiniams reikalams. Taigi tik pirmadienis gali būti laikomas palankia diena darbui ir finansinei veiklai. Tai bus paskutinė ilgo teigiamo laikotarpio diena. Pats metas išpakuoti talismanus sėkmingiems pirkiniams ir teigiamai energijai.

REKLAMA

Avinas

Šią savaitę astrologai rekomenduoja Avinams atidėti išlaidas ir, jei įmanoma, finansines operacijas ar rimtas investicijas. Žvaigždės ir planetos padarys daugiau žalos nei naudos, todėl kyla pavojus paslysti ir nukreipti santaupas netinkama linkme arba išvis jas prarasti. Šią savaitę darbe, siekiant išvengti nemalonumų, rekomenduojama užsiimti lengvu darbu, nesukeliančiu sunkumų.

Jautis

Astrologai rekomenduoja Jaučiui nieko neatidėliojant imtis reikalų, susijusių su finansais. Tikrai apčiuopiami energetiniai sunkumai Jaučiui prasidės ne vasario 13, o 16 d. Iki vasario 16 dienos jie turės rasti būdą, kaip sutaupyti savo pajamas. Apskritai savaitė bus sėkminga norint įgyti papildomų įgūdžių ar žinių, kurios ateityje padės susidoroti su finansiniais sunkumais. Įgytos žinios bus panaudotos ir tai bus geras būdas sutaupyti.

REKLAMA

Dvyniai

Taip, Marsas silpsta, o Venera seka paskui jį, bet Merkurijus vis dar stiprus, tad drastiškų ir neišsprendžiamų problemų su finansais kol kas nebus. Apskritai, savaitė nuo vasario 12 iki 18 dienos Dvyniams gali atnešti sėkmę finansiškai, ypač jei jie nustos dalintis savo planais su kitais. Laikas būti atkakliam ir nepasiduoti savo tikslams. Savaitė bus sėkminga, jei ją skirsite tik svarbiausių problemų sprendimui.

Vėžys

Vėžiai turės sunkumų su motyvacija, nes už tai atsakingas Marsas. Jei verslo ir finansinių klausimų sprendimas nėra prioritetas, tuomet neturėtumėte tam skirti daug laiko. Galite sutelkti dėmesį į savo šeimą ir taip pat skirti dėmesio tobulėjimui. Savaitės pabaigoje Vėžiai gali tvarkyti piniginius reikalus, įskaitant apsipirkimą, tad verta įsigyti reikalingus daiktus.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Šią savaitę Liūtai norės „paimti jautį už ragų“ ir pasiekti sėkmę versle bei finansiniame gyvenime, tačiau traukinys jau nuvažiavo. Turite būti atsargūs, nes žvaigždės ir planetos trukdys grandioziniams įsipareigojimams ir drąsioms idėjoms. Apskritai Liūtai sugebės į gyvenimą pritraukti materialinę gerovę, bet ne be problemų. Teigiamas požiūris padės jiems susidoroti su laikinais sunkumais ir išspręsti paskirtas užduotis.

REKLAMA

Mergelė

Apskritai šią savaitę Mergelės ženklo atstovai dar gali aktyviai spręsti finansų ir darbo, verslo ir reklamos klausimus. Nuo vasario 12 iki 18 dienos svarbu išlaikyti savitvardą ir nepasiduoti norui investuoti santaupas į abejotinus projektus. Savaitės pabaigoje, nuo šeštadienio, vėl galite užsiimti ir aktualių problemų sprendimu, ir papildomų pajamų uždirbimu. Tiesa, tam jėgų bus kur kas mažiau.

Svarstyklės

Šią savaitę Svarstyklių ženklo atstovams gali atrodyti, kad viskas klostosi ne taip, kaip norėtųsi. Taip yra dėl to, kad atėjo laikas pokyčiams. Savaitės pradžioje svarbu imtis iniciatyvos, kad gyvenimo šventėje neliktumėte nuošalyje ir ateityje sulauktumėte likimo dovanų. Sėkmingiausia diena Svarstyklių ženklo atstovams, kaip ir kitiems Zodiako ženklams, bus pirmadienis. Pirmąją savaitės dieną galite apsipirkti ir įsigyti reikalingų prekių.

REKLAMA

Skorpionas

Piniginius klausimus Skorpionai turėtų atidėti nuo antradienio. Nuo vasario 13 dienos Marsas nusilps, todėl kils rizika išsiskirti su dalimi santaupų arba tapti nesąžiningos veiklos auka. Likusios dienos yra gana tinkamos protingoms išlaidoms, įskaitant įvaizdžio atnaujinimą. Be to, Skorpionai dabar galės pelningai įsigyti brangių daiktų už itin palankią kainą. Svarbiausia neskubėti.

skorpionas, viršininkai, vasaros, Finansinis horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šią savaitę Šauliams dėl stiprios intuicijos pavyks išvengti nemalonumų, susijusių su didžiuliu finansų nutekėjimu. Planetų įtaka jiems nebus teigiama, tačiau Marsas planų per daug nesugadins. Dabar svarbiausia nedaryti naujo verslo ar nekeisti darbo. Svarbu tiesiog būti aktyviam, kad sėkmė nepraeitų pro šalį, o viliojantys pasiūlymai nebūtų perimti judresnių konkurentų.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovai galės pritraukti finansinę sėkmę, jei susikaups ir nustos daryti kelis dalykus vienu metu. Sėkmės, susijusios su darbu ir pinigais, nereiks laukti, jei atidžiai stebėsite įvykius ir laiku dėsite pastangas į darbą. Artėjant savaitgaliui astrologai prognozuoja palankų laiką piniginėms operacijoms ir abipusiai naudingiems sandoriams su potencialiais partneriais, klientais ar investuotojais.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniams šią savaitę pasiseks. Žvaigždžių ir planetų paramos dėka jie galės planuoti keliones į parduotuves, įsigyti reikalingų daiktų, taip pat sudaryti pelningus sandorius. Gali būti, kad sulauksite viliojančių pasiūlymų, kurių neturėtumėte atsisakyti. Pirmadienį, trečiadienį ir sekmadienį astrologai vadina palankiomis dienomis finansiniams klausimams spręsti. Dėl Marso susilpnėjimo bus mažiau motyvacijos, o dėl Veneros – mažiau ištvermės.

Žuvys

Ekspertai rekomenduoja Žuvų ženklo atstovams atidžiai stebėti savo savijautą, kad nuotaikų kaita netaptų jiems problemų šaltiniu. Dėl Marso silpnumo Žuvų ženklo atstovai gali labiau pasiduoti pagundai neracionaliai leisti savo santaupas. Savaitės pabaigoje galite pradėti kurti naujas idėjas, tačiau tam svarbu susitelkti į konkretų tikslą ir tikėti savimi.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, Finansinis horoskopas

Šią savaitę spręsti finansinius klausimus nebus lengva užduotis, todėl astrologų rekomendacijos bus iš tiesų labai aktualios ir naudingos. Dėl laiku pateiktų įspėjimų bus lengviau išsisukti nuo bėdų ir rasti alternatyvių būdų asmeniniam biudžetui papildyti, todėl nepamirškite geriausių ekspertų patarimų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].