Žmonės, aplankę bent kelias skirtingas šalis žino, kad kiekviena  jų  pasižymi savita atmosfera. Net ir kaimyninės valstybės gali skirtis kaip diena ir naktis… Astrologai teigia, kad kiekvienam Zodiako ženklo atstovui gali būti priskiriama vis kita šalis, taigi, pasidomėkite, kuri jų labiausiai atitinka jūsų charakterį.

Avinas – Airija

Jei jums teko pažinti airių temperamentą, toks palyginimas tikrai nenustebins. Avinui visiškai nereikia kažkieno pritarimo ir paramos. Jis visada turi savo nuomonę, ir tikrai neleis kitiems to pakeisti. Nors iš pirmo žvilgsnio Avinas gali atrodyti arogantiškas ir atšiaurus, tačiau pirmasis įspūdis įprastai būna klaidingas.  Tą patį galima pasakyti apie Airiją. Šios salos valstybės krantai akmenuoti ir atgrasūs, tačiau juos įveikę, išvysite pasakišką vaizdą.

Jautis – Šveicarija

Šveicarija dažnai asocijuojasi su komfortu ir gerove. Būtent tai yra pagrindinės Jaučio gyvenimo vertybės. Šio Zodiako ženklo atstovai siekia užsitikrinti stabilumą, o savo namus jie siekia paversti jaukia ir ramia vieta. Šveicarai džiaugiasi įvairiomis smulkmenomis:  gražiu vaizdu per langą, puodeliu skanios kavos, ir t.t. Jaučiams taip pat daug nereikia – svarbiausia jaustis patogiai ir mėgautis nedideliais gyvenimo teikiamais malonumais.

Dvyniai – Indija

Indija – tai kontrastų ir ryškių emocijų šalis. Atrodo, kad tik Indijos gyventojai  supranta gyvenimo prasmę, tačiau savo gyvenimus jie yra pavertę tikru chaosu… Argi to paties negalėtume pasakyti ir apie Dvynių ženklo atstovus?

Vėžys – Danija

Jaukūs Danijos miestai labiau nei bet kas kitas atskleidžia Vėžių prigimtį. Viskas turi būti gražu ir kokybiška. Svarbiausia – geriau nei pas kaimyną! Vėžiai niekam neleidžia sutrikdyti įsiviešpatavusios ramybės ir gerovės – jei taip nutiktų, jie tikrai ginsis nagais ir dantimis. Lygiai tą patį padarytų ir Danijos gyventojai, todėl nereikėtų brautis į jų susikurtą pasaulį ir aiškinti, ką jie daro ne taip.

Liūtas – JAV

Pasididžiavimas ir didybė. Amerika, kaip ir Liūtas, visada stengiasi pirmauti. Vis dėlto, kartais galimybės yra pervertinamos, o tą pripažinti paprasčiausiai gėda… Nutinka ir priešingai: kartais geri dalykai atsiranda tarsi iš niekur, o jau tada vertėtų nepagailėti pagyrų.

Mergelė – Singapūras

Tik Mergelės ženklo atstovai  geba sukurti tobulą sistemą, kokia gali pasigirti Singapūras. Aštrus protas ir netikėtos įžvalgos padeda sukurti kai ką tiesiog tobulo! Nors žvelgiant iš šalies visa tai gali atrodyti tarsi magija, tačiau neapsigaukite – tai tik produktyvaus darbo vaisius.

Svarstyklės – Jungtinė Karalystė

Unikali estetika  –  pradedant arbata su keksiukais, ir baigiant išskirtine architektūra. Svarstyklių ženklo atstovai, kaip ir britai, gali ne visiškai suprasti savo veiksmų logiką, tačiau visa tai veda prie pageidaujamo rezultato, kuris visuomet yra tiesiog tobulas.

Skorpionas – Kambodža

Kambodžos grožis, kaip Skorpiono siela,  atsiskleis tik keliems išrinktiesiems, kurie įrodys savo ketinimų grynumą. Šio ženklo atstovai atsitiktiniams stebėtojams lieka visiškai nematomi, tačiau tie, kurie yra tikrai atsidavę, galės įminti pačias didžiausias paslaptis.

Šaulys – Australija

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Šaulio ženklo atstovai yra ekscentrikai, tačiau geriau juos pažinus neretai paaiškėja, kad pirmasis įspūdis buvo klaidingas… Apie Australiją taip pat gana dažnai susidarome netinkamą nuomonę, tačiau labiau patyrinėję, į ją žvelgiame visai kitomis akimis.

Ožiaragis – Vokietija

Ožiaragiams patinka viskas, kas yra kitaip. Taip, taip, nes tik pačių Ožiaragių susikurta sistema yra pati veiksmingiausia. Tą patį galime pasakyti ir apie Vokietiją, kuri pasaulį vis dar stebina įvairiomis keistenybėmis.

Vandenis – Izraelis

Izraelis yra vienintelė šalis, kuri gali pasigirti tokiu pat atkaklumu kaip Vandenis. Taip pat šio ženklo atstovus ir Izraelį sieja  gebėjimas prisitaikyti prie bet kokių situacijų ir net pačią nepalankiausią situaciją paversti naudinga.

Žuvys – Japonija

Paslaptingas, judrus ir nepagaunamas. Būtent tokiais žodžiais galėtume apibūdinti Žuvų ženklo atstovą, tačiau tokias pat savybes galime priskirti ir slėpiningajai Japonijai, kuri ne tik užduoda mįsles, bet taip pat dovanoja tyrą pažinimo džiaugsmą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].