Talismanų ir amuletų naudojimas siekia neatmenamus laikus… Žmonėms visada buvo svarbu susikurti gerovę, ir tam gali būti tinkamos įvairios priemonės. Viena jų – tai tam tikrų amuletų naudojimas. Aptarsime populiariausių amuletų naudą – galbūt tai jums padės paprasčiau pasirinkti namų interjero detales.

Vėžlys. Toks talismanas suteikia išminties, padeda pritraukti turtus ir užtikrina ilgą gyvenimą.  Vėžlio statulėlę rekomenduojama rinktis tiems žmonėms, kurie nori didesnių pajamų. Kas žino, galbūt būtent toks talismanas padės susirasti geresnį darbą ar pakilti karjeros laiptais? Tokį talismaną rekomenduojama laikyti šiaurinėje namų ar biuro pusėje. Jei norite sukurti harmoningus santykius su savo partneriu, vėžlio statulėlę laikykite miegamajame.

Varlė. Varlė su moneta burnoje padės pritraukti turtus ir užtikrins gerovę. Tokiai statulėlei labiausiai tinka pietryčių zona arba vieta prie lauko durų (bioenergetikos specialistai rekomenduoja šią statulėlę pastatyti ant grindų). Varlė su moneta burnoje  užtikrins geresnę finansinę situaciją ir padės išvengti nuostolių.

Dramblys. Dramblio figūrėlė apsaugo nuo problemų ir užtikrina šeimyninio gyvenimo laimę. Dramblio figūrėlę geriausia laikyti miegamajame, nes tai padės pagerinti santykius su sutuoktiniu. Tokią figūrėlę taip pat rekomenduojama rinktis ir ieškantiems antrosios pusės.

Drakonas.  Drakono statulėlė padeda racionaliai mąstyti ir pritraukia turtus. Tokį talismaną geriausia laikyti savo darbo vietoje, nes jo energija padės įveikti  konkurentus.

Katė. Katės figūrėlė padės susikurti asmeninę laimę. Geriausia tokį talismaną laikyti prie lauko durų (katė snukučiu turi būti pasisukusi į išėjimą). Katės statulėlė apsaugos jus nuo piktadarių ir leis gerokai paprasčiau įveikti įvairius sunkumus.

Šuo. Šis amuletas suteikia pozityvumo ir padeda  pritraukti sėkmę. Jei ieškote sąžiningo verslo partnerio, šuns statulėlę rekomenduojama laikyti savo biure. Taip pat šią statulėlę galite laikyti ir namuose – jei ją pastatysite prie lauko durų, galėsite namiškius apsaugoti nuo įvairių negandų.

laimės

Žuvys. Žuvų porelę vaizduojanti figūrėlė padės pritraukti turtus ir meilę. Tokią statulėlę geriausia laikyti pietrytinėje namo dalyje. Pasirinkus tokį talismaną, šeimoje viešpataus harmonija ir tarpusavio supratimas.

Antys.  Ančių porelė padės pritraukti meilę ir laimę. Tokį talismaną geriausia laikyti miegamajame, nes tai padės pagerinti tarpusavio santykius, o vieniši žmonės galės paprasčiau susirasti sau skirtą asmenį.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].