Rytų horoskopas spalio 2-8 dienoms

Prasideda nauja savaitė, mūsų gali laukti nauji įdomūs renginiai ir veiklos. Rytų horoskopas atskleis, koks bus šis laikas.

REKLAMA

Daugelis iš mūsų galės tapti laimingi šiuo palankiu laikotarpiu, tačiau svarbu atminti, kad laimė – tai vidinė būsena, o ne trumpalaikės pergalės finansinėje ar meilės srityje, malonus pirkinys ar papildoma laisva diena. Norėdami priartėti prie laimės būsenos, turite rasti harmoniją. Septyni paprasti veiksmai jums padės tai padaryti. Tokiais momentais itin svarbi vidinė pusiausvyra.

kinų horoskopas

REKLAMA

Žiurkė

Gimusieji Žiurkės metais turėtų būti šiek tiek pozityvesni. Malonių minčių šaltinis gali būti žmonės, įvykiai, emocijos. Šios savaitės energija netinkama nusivylimui. Jei linksminsitės, savaitės viduryje neigiamas poskonis ištirps. Gyvenimas sužibės naujomis spalvomis, atsiras noras judėti į priekį, kurti, mylėti. Gerai nusiteikę šio ženklo žmonės patirs malonių permainų.

Jautis

Galbūt Jaučiai neseniai susidūrė su sunkia gyvenimiška situacija, tačiau šią savaitę jiems pavyks su ja susitvarkyti arba rasti būdą, kaip išspręsti problemą. Pavydūs žmonės ir priešai dėmesio nenusipelnė, todėl jei Jaučiams pavyksta išsiaiškinti žmogų, dėl kurio jie dabar kenčia, geriau nekurti keršto plano. Tai turės neigiamos įtakos karmai. Pats likimas susitvarkys su blogais žmonėmis. Geriau susitelkti į malonias gyvenimo akimirkas.

REKLAMA

Tigras

Gimusieji Tigro metais turės būti šiek tiek malonesni ir ramesni. Galimi konfliktai su kolegomis, draugais ir artimaisiais. Specialistai pataria nekeisti prioritetų ir planų, vadovaujantis asmeniniais principais ir pasitikint šeštuoju pojūčiu. Visata palanki klajokliams, todėl visi šio Rytų ženklo žmonės gali leistis į keliones.

Triušis

Triušių gyvenimo principai, norai ir tikslai gali keistis. Tame nėra nieko blogo, nes žmogus visada keičiasi, tik ne visada tai pastebime. Dabar geriau niekam nesakyti moralų. Rekomenduojama tiesiog palikti viską kaip yra, leisti kitiems žmonėms patiems spręsti savo problemas. Jokiomis aplinkybėmis Triušiai neturėtų kirsti gerų žmonių kelio. Tai sugadins karmą.

REKLAMA

Rytų horoskopas

Drakonas

Kiekvienas, gimęs Drakono metais, turėtų sutelkti dėmesį į savo sveikatą ir stiprinti savo energiją spalio 2–8 dienomis. Reikia sportuoti, daugiau vaikščioti, skirti laiko sveikatinimo procedūroms. Geriau elgtis atsargiai, ypač perkant ką nors internetu. Nereikia neapgalvotai leisti pinigų.

REKLAMA

Gyvatė

Gyvatės, kurioms šiuo metu gyvenime viskas klostosi ne taip, turėtų prašyti artimųjų pagalbos. Tie, kurie dabar yra ant sėkmės bangos, turėtų stengtis ją išlaikyti iš visų jėgų. Pirma, norėdami tai padaryti, turėtumėte mažiau visiems pasakoti apie savo planus. Antra, ekspertai rekomenduoja neapleisti anksčiau pradėtų užduočių. Turėtumėte būti labai atsargūs su arogantiškais žmonėmis.

Arklys

Arkliai šią savaitę turės daugiau dirbti, dažniau vykdyti įvairius reikalavimus, pavedimus, užduotis. Tai bus gana užimtas laikas. Bendravimas su įdomiais žmonėmis padės atsikratyti nevilties. Arkliai tikrai neturėtų užsidaryti ir tapti atsiskyrėliais. Tokiu atveju jiems gali sugrįžti senos problemos. Visos ryškiausios ir teigiamiausios šios savaitės emocijos išliks atmintyje ilgam.

REKLAMA

Ožka

Pastarosiomis dienomis ir savaitėmis Ožkos metais gimusius žmones dažnai galėjo išbandyti likimas. Dabar jie galės gauti atsakymus į svarbius ir įdomius klausimus. Turite pasitikėti savo šeštuoju pojūčiu. Taip pat specialistai rekomenduoja būti atsargiems bendraujant su naujais žmonėmis. Tarp jų gali būti žmonių, kurie nori apgauti.

Rytų horoskopas

REKLAMA

Beždžionė

Beždžionės pagaliau galės suprasti, ko nori iš gyvenimo. Tai šiems žmonėms bus labai svarbi savaitė, kurios metu jie galės prasiskverbti į pačias sąmonės gelmes ir suprasti, kam likimas juos ruošė pastaruosius mėnesius ar net metus. Artimi žmonės ir draugai bus jūsų išsigelbėjimas iškilus problemoms. Nesidrovėkite kreipdamiesi į juos pagalbos. Beždžionės taip pat turi didelę tikimybę susirasti meilę.

Gaidys

Apskritai, savaitė šio Rytų ženklo žmonėms gali būti vadinama teigiama ir produktyvia, tačiau didelė tikimybė pakeliui sutikti piktų žmonių, todėl Gaidžiams reikia būti atsargiems. Visata nori, kad tie, kurie gimė Gaidžio metais, atsisakytų neapgalvoto vartojimo strategijos. Svarbu išsikelti konkrečius tikslus, uždavinius ir apsispręsti dėl ateities.

REKLAMA

Šuo

Šią savaitę Šunims geriau filtruoti gaunamą informaciją, nepasitikėti viskuo, ką jie sako per televiziją, taip pat nepasitikėti gandais ir paskalomis darbe. Geriau patikrinti bet kokius faktus. Tai ypač aktualu kalbant apie informaciją iš interneto, nes ji daro didelę įtaką mūsų gyvenimui. Specialistai rekomenduoja spręsti problemas, kurios šiandien yra aktualiausios. Kitų žmonių pagalbos prašymus kol kas galima ignoruoti.

Kiaulė

Kiaulės turėtų išmokti klausytis savo kūno ir sielos. Taip jie gali suprasti, ką toliau reikia daryti, kad tobulėtų. Sprendžiant problemas darbe, specialistai pataria nepraleisti svarbių smulkmenų. Kiekviena smulkmena gali paslėpti raktą į pergalę. Jei nutinka kas nors blogo, Kiaulės turėtų atsiminti, kad bet kurioje deguto statinėje visada yra lašelis medaus. Dabar svarbu visame kame matyti tik gėrį.

Lapkritis yra Ugnies kiaulės mėnuo. Koks jis bus pagal Rytų horoskopą?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].