Savaitės horoskopas spalio 2-8 dienoms

Prasideda pirmoji pilna spalio savaitė. Savaitės horoskopas padės jums padaryti viską, kad ji būtų kuo sėkmingesnė. Pabandykite pasinaudoti naudingais astrologų patarimais.

REKLAMA

Energija namuose šią savaitę bus labai svarbi, todėl ekspertai rekomenduoja sužinoti apie septynis būdus, kaip ją padaryti teigiama. Namuose bus lengviau galvoti, atsipalaiduoti ir linksmintis, tačiau nepamirškite, kad už savo namų sienų taip pat bus sėkmės.

REKLAMA

Avinas

Avinai galės pasirūpinti savimi, skirdami laiko saviugdai. Astrologai mano, kad tai tinkamas laikas skaityti knygas, kurti naujas koncepcijas ir pan. Tai būtina ne kitiems nustebinti, o patiems tobulėti. Jei mokysitės dėl pripažinimo ir pagyrimų, nieko gero nebus. Viskam reikia nuoširdžiausios asmeninės motyvacijos.

Jautis

Jautis tikrai neturėtų aptarinėti savo finansinių reikalų su nepažįstamais žmonėmis. Asmeninio gyvenimo aptarimas su kitais žmonėmis atneš dar daugiau problemų. Jautis turėtų atitraukti save nuo minčių apie rezultatą ir pasinerti į patį procesą. Tai labai svarbu, nes mėgaujantis procesu nebereikia nerimauti dėl galutinio rezultato. Tai yra bet kurio žmogaus laimės pagrindas – daryti tai, kas patinka.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams reikia spręsti neatidėliotinus reikalus, ypač jei jų nediktuoja pašalinė įtaka. Atėjo laikas įsiklausyti į save ir savo norus, bet nepavirsti neįveikiamu egoistu. Turite atsiminti balansą, nes dabartinė savaitė yra apie tai. Nereikėtų eiti toli nuo miesto, bet ir nereikėtų dienų dienas sėdėti namuose. Vienatvė taip pat nieko gero neduos, kaip ir besaikis bendravimas su kitais.

Vėžys

Vėžiams ateina palankus metas, ypač jei šio ženklo atstovai nori pakeisti savo gyvenimą ir įnešti į jį kažką naujo. Nežinomybės baimė gali atgrasyti jus nuo tikslo, tačiau neturėtumėte bijoti žengti į nežinomą kelią. Čia kartais slypi laimė. Jei norite pakeisti savo gyvenimą, tuomet tam nėra geresnio momento, nes palankūs laikai netrunka amžinai.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Kalbant apie Liūtus, jei jie norės susirasti meilę, teks išeiti iš namų arba būti aktyviems socialiniuose tinkluose. Jei norite uždirbti daugiau pinigų, tai nuo spalio 2 iki 8 dienos reikėtų daugiau dirbti ir daryti mažiau erzinančių klaidų. Tai palankus metas apsipirkti ir pakeisti išvaizdą.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovai turi visas galimybes gauti laimingą bilietą visose gyvenimo srityse. Taip, žinoma, vargu ar kažkas nutiks, bet nereikia ruoštis blogiausiam. Dažnai tai yra pagrindinė Mergelės atstovų problema, nes šie žmonės negali rasti motyvacijos. Kalbant apie bendravimą su kitais, svarbu išmokti priimti žmones tokius, kokie jie yra. Pakeisti draugą ar mylimą žmogų nepavyks.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovams labai pasiseks, ypač jei jie pasisakys už teisingumą. Susidūrus su sudėtingomis situacijomis, Svarstyklių atstovai turi būti aktyvūs, tapti tokiais, kurie nepalieka kitų bėdoje. Už tai jie sulauks daug sėkmės ir išvalys karmą. Jų galvose gali kilti to, kas vyksta, iliuzija.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai neturėtų rinktis nesąžiningų būdų savo tikslams pasiekti. Jie tikrai neliks nenubausti. Jei kelyje susiduriate su kokiais nors sunkumais, geriau dar kartą paprašykite savo artimųjų, draugų ar kolegų pagalbos. Tai bus sąžininga, net jei kai kuriems tai bus smūgis išdidumui. Svarbu atsiminti, kad šiandien jie mums padeda, o vėliau mes padedame jiems. Viskas subalansuota, ypač dabar.

gruodžio, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Astrologai pataria Šauliui pažiūrėti kokį naują filmą, paskaityti knygą, apsilankyti muziejuje ir pan. Apmąstymas apie gražius ir įdomius dalykus gali pažadinti entuziazmą ir norą gyventi. Astrologai Šauliui sako: „Protu užkariauk tai, ko negalima įveikti jėga“. Intelektas yra stipriausias šių žmonių ginklas. Turite išnaudoti visas galimybes.

Ožiaragis

Labai tikėtina, kad šią savaitę Ožiaragiai išbris iš abejonių ir baimių duobės. Jiems taps daug lengviau judėti į priekį darbo proceso, meilės prasme. Jei kas nors nepavyksta, tai reiškia tik vieną dalyką – reikia pabandyti dar kartą. Ožiaragiai yra vieni atkakliausių ir darbščiausių žmonių. Tai jų laikas ir galimybė tapti geriausiais.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai turi suteikti kitiems žmonėms galimybę padėti sau kažkuo svarbiu. Ne veltui sakoma, kad viena galva yra gera, bet dvi geriau. Jei jūsų partneris ar draugas pasiūlo padėti kokiu nors klausimu, turėsite atsisakyti savo pasididžiavimo. Kažkas iš jūsų artimųjų galės padėti maksimaliai greitai ir efektyviai išspręsti sudėtingą problemą.

Žuvys

Meilėje Žuvų atstovai turėtų išjungti racionalizmą, pasitikėti savo širdimi ir jausmais, tačiau neturėtų visiškai ir negrįžtamai pamesti galvos. Svarbu nepamiršti atsargumo ir sveiko proto. Žvaigždės pareikalaus drąsos finansinėje sferoje, tačiau čia reikia dar didesnio atsargumo, nes galima per daug išleisti ar nuveikti ką nors, kas itin neigiamai atsilieps sėkmei.

gruodžio, Savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.