Žinoma, drabužius renkamės pagal savo nuotaiką, gyvenimo būdą ir sezoną, tačiau astrologai įsitikinę, kad mūsų Zodiako ženklui tinkančios spalvos gali įkrauti papildomos energijos ir turėti įtakos ne tik dienai, bet ir artimiausiai ateičiai.

REKLAMA

Nusprendėme išsiaiškinti, į kokias spalvas šį rudenį turėtų atkreipti dėmesį Zodiako ženklai.

taro kortų prognozė

REKLAMA

Ugnies ženklai

Ugnies ženklų atstovai dažniausiai netoleruoja blogo skonio bet kokia forma. Jie netoleruoja ie liūdnų atspalvių. Idealios rudeninės spalvos, sušildančios audringą Avino, Šaulio ir Liūto charakterį, bus visi raudoni, juodi ir šalti balti atspalviai. Nebijokite eksperimentuoti su išvaizda, tačiau atminkite, kad spalvos turi būti kuo sodresnės, o audinio kokybė – labai gera, tik tokiu atveju jausitės pasaulio viršūnėje.

Žemės ženklai

Jautis, Mergelė ir Ožiaragis yra praktiški žmonės ir tiksliai žino, ko jiems reikia iš šio gyvenimo. Jie retai perka drabužius. Nepaisant to, astrologai šį rudenį siūlo pirmenybę teikti sodriai šokolado spalvai, ryškiems žaliems atspalviams ir nebijoti šiltos oranžinės spalvos – žemės ženklams ši spalva atlieka svarbų vaidmenį. Stilistai šiuo atveju visiškai sutinka su astrologais.

REKLAMA

ožiaragis, gruodžio

Oro ženklai

Ne veltui tokie ženklai kaip Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis laikomi vienais madingiausių. Tai žmonės, kuriuos turėtumėte sekti kaip pavyzdį, jei jaučiate, kad įkvėpimas jus palieka. Stilistai – ir astrologai kartu su jais – nerekomenduoja šių ženklų atstovams rinktis tipiškas rudens spalvas, tokias kaip smėlio ir chaki. Tačiau balta, bet kokio sodrumo geltona ir giliai mėlyna bus puiki spalvų bazė bent iki žiemos pradžios.

REKLAMA

Vandens ženklai

Vėžiai, Skorpionai ir Žuvys taip pat nėra žmonės, kuriems sunku renkantis drabužius. Dauguma šių ženklų atstovų netoleruoja tamsių spalvų, o tai skatina eksperimentuoti. Idealios rudens spalvos šiems ženklams būtų turkis, elektrinė mėlyna ir sodri chaki. Nepamirškite ir aksesuarų, su kuriais galite sukurti šaunų ir nepakartojamą įvaizdį net iš nuobodžiausių dalykų.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].