Po Liūto ženklu gimę vyrai ir moterys: pagrindiniai charakterio skirtumai

Liūto ženklo atstovai yra labai panašūs vienas į kitą savo charakteriu ir požiūriu į gyvenimą, tačiau tarp šio ženklo vyrų ir moterų yra gana didelių skirtumų. Astrologai papasakojo, kokie jie.

REKLAMA

sėkmingiausi, jausmai

Komunikabilumas

Liūto ženklo moterys yra daugiau bendraujančios nei to paties ženklo vyrai. Astrologai negali pasakyti, kas tiksliai lemia tokį charakterio skirtumą, tačiau moterys tikrai daug atviresnės bendravimo atžvilgiu ir ramiai užmezga naujas pažintis, o vyrai kažkodėl mėgsta daug laiko praleisti tik artimų žmonių rate. Atsiskyrėliais jų jokiu būdu negalima vadinti, tačiau užmegzti naujas pažintis jiems yra daug sunkiau.

REKLAMA

Gebėjimų demonstravimas

Šio Zodiako ženklo moterys mėgsta parodyti savo kūrybiškumą visiems aplinkiniams, o vyrai demonstruoja iškalbą, galią ir intelektą. Reikalas tas, kad dailiosios lyties atstovės labiau vertina kūrybiškumą, o vyrai mėgsta būti lyderiais. Įdomu tai, kad stipriosios lyties atstovai taip pat turi daug kūrybinių gabumų.

Gyvenimo draugo ieškojimas

Liūto ženklo vyrai ieško moterų, kurios juos mylės bet kokia nuotaika ir bet kurią dieną – nepriklausomai nuo sąlygų. Šio ženklo moterims reikia vyro, kuris taptų jų geriausiu draugu ir ištikimu partneriu. Gerumas ir ištikimybė yra tai, ką dailiosios lyties atstovės vertina labiau už viską.

REKLAMA

2021, dietą, liūto

Poreikis būti geriausiu

Liūto ženklo vyrai nori būti geriausi visame kame, todėl dažnai varžosi ir ginčijasi. Moterims tai taip pat būdinga, bet grožio prasme. Darbe šio ženklo moterys nemėgsta konkurencijos. Joms labiau patinka ramus gyvenimas, o vyrai visada nori ką nors įrodyti. Liūtės mėgsta komplimentus, o šio ženklo vyrai turi jausti savo besąlygišką pranašumą.

REKLAMA

Namų aplinka

Liūto ženklo vyrai dievina prabangą. Jiems reikia parodyti, kad turi daug pinigų, todėl stipriosios lyties atstovai nemažai pinigų išleidžia daiktams ir buities reikmenims. Moterims svarbiau susikurti komfortą, tačiau kartais jos gali išleisti pinigus ir kam nors labai brangiam. Dailiosios lyties atstovėms patinka, kai malonu būti namuose. Jos daug dėmesio skiria smulkmenoms. Šios moterys turi skonio pojūtį.

ateitį, liepos, jausmais, Liūtas, išdykėliai

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].