Kurie vyrai yra patys dosniausi pagal zodiako ženklą?

Dovanos yra kažkas, kuo galite išreikšti jausmus tam, kuris jas gauna. Žmonės, renkantys kažkam dovaną, stengiasi atspėti jos gavėjo norus, perka tai, kas tikrai sukels malonumą.

Tuo pačiu metu daugelis yra pasirengę išleisti pinigus, nesigaili nei cento, kai gauna galimybę įtikti artimam žmogui. Tačiau pasitaiko ir tokių, kurie dovanoja tik pigias dovanas. Jie, dažniausiai, gimsta po keliais Zodiako ženklais.

Vėžys

Visa tai, kas padaryta savo rankomis, bus mielai padovanota mylimam žmogui ar draugui.

Vėžiai ne tik taip stengiasi parodyti, kad savo sielą įdėjo į dovaną, bet ir bando sutaupyti. Ir, beje, dažniausiai jiems pavyksta tai padaryti.

Mergelė

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai niekada niekam nedovanos brangaus daikto. Mergelės ieškos to, kas bus pigu, bet kartu ir praktiška, kas naudinga kasdienybėje. Taip, jos kada nors gali padovanoti ir ką nors vertingo, bet toks atvejis bus išimtis, o ne taisyklė.

Ožiaragis

Šio ženklo žmonės yra šykštūs. Kartais Ožiaragiai nenori pirkti sau kažko brangaus, jei yra alternatyva.

O apie dovanas net nekalbėkime. Ženklo atstovai pirks tik tai, kas dovanos gavėjui gyvybiškai svarbu ir manys, kad savo pareigą įvykdė.

Šaulys

Šio ženklo žmonės apie materialius dalykus visiškai negalvoja. Šauliai daugiau kalba apie sielą, mieliau dovanoja prasmingas dovanas.

Tačiau jos nekainuos daug. Taip, Šauliai tikrai nenori leisti pinigų nesąmonėms. Dėl to paaiškėja, kad visi jų pažįstami yra priversti tenkintis niekučiais, suvenyrais už kelis centus.

Žuvys

Žuvų svajingumas pasireiškia viskuo. Jos gyvena fantazijų pasaulyje ir visiems pažįstamiems pateikia staigmenų. Kai kalbama apie dovanas, Žuvys susiduria su atšiauria realybe, supranta, kad visos jų idėjos neįgyvendinamos nė lengvai, nė paprastai.

Dėl to ženklo atstovai dovanų ieškos greitai, ims viską, kas tik po ranka pasitaiko. Ir nenorės daug išleisti.

Nereikėtų tikėtis dosnumo iš nurodytų ženklų žmonių. Jie nesugeba kitiems dovanoti brangių dovanų – arba dėl praktinio požiūrio į gyvenimą, arba dėl to, kad nemoka planuoti ir viską perka paskutinę minutę.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].