Kiekvienas žmogus turi savo charakterį. Yra žmonių, kurie išsiskiria švelnumu ir gerumu. O kai kurie visuomenės nariai yra linkę daryti niekšiškus veiksmus, gali pakenkti net savo giminėms ir draugams. Yra žmonių, kurie turi puikų humoro jausmą, geba sušvelninti net įtemptčiausią situaciją.

Taip pat yra kategorija žmonių, kuriems būdinga kenkti. Jie dažniausiai gimsta po šiais 5 Zodiako ženklais.

Pačios pikčiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Žuvys

Su šiomis asmenybėmis galima rasti bendrą kalbą, tačiau įtikti joms gana sunku. Žuvys tiesiogiai nekalbės apie savo nepasitenkinimą, kad joms kažkas nepatinka.

Jos rodys tik pasyvią agresiją, kuri erzins visus šalia esančius. Žuvys neklausys kitų prašymų sustoti. Reikalas tas, kad jos tiesiog nežino, kaip kitaip elgtis.

Svarstyklės

Šie žmonės nemėgsta konfliktų, jie visada stengiasi išlaikyti pusiausvyrą. Tačiau tuo pat metu Svarstyklės gali sukelti skandalą.

Tai įmanoma, jei kiti neįvykdys jų reikalavimų, nepateisins jų lūkesčių. Svarstyklės taip pat gali ką nors įskaudinti. Jos tai darys slapta, kad niekas neatspėtų, jog tai susiję su iškilusiomis problemomis.

Skorpionas

Su šio Zodiako žvaigždyno atstovais santykių užmegzti beveik neįmanoma. Skorpionai pasitikės savo pirmuoju įspūdžiu. Jie nesuteiks žmogui galimybės išreikšti save, parodyti savo stipriąsias puses. Jei kas nors jiems nepatiks iš pirmo žvilgsnio, Skorpionai gali paversti šio žmogaus gyvenimą tikru pragaru.

verslininkės

Dvyniai

Šio ženklo žmonių kenksmingumas pasireiškia jų nepastovumu. Dvyniai nuolat keis planus, neleis kitiems ramiai gyventi. Jie nuolat reikalaus kažko naujo, nesutiks laikytis tradicijų, kartoti kokios nors patirties.

Mergelė

Namuose šio Zodiako žvaigždyno atstovai visą laiką demonstruos savo pedantiškumą. Aplinkiniams Mergelės pateiks komentarų apie tai, ko šie nepadarė ar padarė ne taip. Jos pastebės kiekvieną smulkmeną, kad parodytų visiems, kokios jos dėmesingos ir pastabios.

Teks prisitaikyti prie bendravimo su šių Zodiako ženklų žmonėmis. Jie kartais yra nepakeliami, gali sukelti dirginimą. Tačiau jie turi ir teigiamų savybių, už kurias gali ir turėtų būti vertinami.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].