Penki Zodiako ženklai, turintys stiprią intuiciją

Žinoma, būtų neteisinga visus to paties Zodiako ženklo žmones laikyti panašiais vienas į kitą temperamentu, charakteriu ir asmeninėmis savybėmis, tačiau kai kurių bendrų bruožų paneigti negalima. Kaip ir tai, kad vienų Zodiako rato atstovų intuicija yra labiau išvystyta nei kitų.

Dvyniai

dvyniai, savaitės horoskopas

Visata nesiunčia ženklų iš viršaus Dvyniams, bet jūs negalite paneigti jų intuicijos. Tiesa paremta patobulintais bendravimo įgūdžiais ir veikia daugiausia su žmonių elgesio „skaitymu“ susijusiais atvejais. Šio Zodiako ženklo atstovai žino, ką planuoja kiekvienas žmogus, su kuriuo jie bendrauja.

Žuvys

Žuvys, kaip žinia, yra labai jautrios prigimties, kartais net per daug. Jų ryšys su erdve ir subtiliomis materijomis toks stiprus, kad kitiems gali atrodyti, kad šie žmonės nuolat sklando padebesyse, todėl ne visada pastebi, kas vyksta žemėje. Tačiau tai nepaneigia fakto, kad Žuvys daugumą sprendimų priima širdimi ir vadovaujasi intuicija, o ne logika.

Vėžys

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, zodiako

Dar vienas Zodiako ženklas, kuris iš išorės gali atrodyti atitolęs, abejingas ir net šaltas, tačiau iš tikrųjų yra subtiliai jautrus ir pažeidžiamas. Vėžiai viską pastebi – kiekvieną gestą, kiekvieną emociją – ir perduoda per savo vidinio pasaulio prizmę, todėl nenuostabu, kad astrologai šio Zodiako ženklo atstovus laiko itin stipriais.

Skorpionas

Kaip ir visi vandens stichijos atstovai, Skorpionai turi labai išvystytą intuiciją. Jų problema tik ta, kad jie dažnai klauso proto balso ir visiškai nepaiso savo instinktų. Tačiau, kai jie leidžia sau pasikliauti savo intuicija šiek tiek labiau nei įprastai, jie nustebina visus aplinkinius savo pastebėjimais ir gebėjimu rasti netikėtą išeitį net ir iš labai keblios padėties.

Mergelė

Anot astrologų, Mergelės yra bene racionaliausios iš visų Zodiako ženklų, tačiau šio ženklo atstovams būdingas padidėjęs grožio pojūtis ir jie yra labai jautrūs Visatos signalams. Nepaisant to, kad pačios Mergelės nėra linkusios meluoti, tačiau jos turi kažkokį žvėrišką instinktą ir iš karto supranta, jei kiti meluoja.

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].