Penki Zodiako ženklai, kurie turi itin šlykštų charakterį

Astrologai įvardijo Zodiako rato atstovus, su kuriais nelengva rasti bendrą kalbą. Daugelis  aplinkoje turi žmonių, su kuriais sunku bendrauti. Astrologai įsitikinę, kad žmonių charakteris priklauso nuo Zodiako ženklo.

REKLAMA

Ožiaragis

ožiaragis, gruodžio

Penktoje vietoje yra Ožiaragiai. Jie yra nepriklausomi ir nesirūpina, ką apie juos galvoja kiti. Kartais šio ženklo atstovai yra tokie ištroškę sėkmės, kad lipa kitiems per galvą.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai yra ketvirtoje vietoje. Jie palieka malonaus žmogaus įspūdį, tačiau jokiu būdu netylės ir neleis kam nors jiems įsakinėti. Vandeniai mėgsta būti laisvi.

Dvyniai

Trečioji vieta reitinge atiteko Dvyniams. Jie ilgą laiką viską slepia savyje ir dėl įvairių priežasčių nesidalina informacija su kitais.

REKLAMA

Avinas

Avinas yra antroje vietoje. Šio ženklo atstovai gali būti įžūlūs ir dažnai įsivelia į ginčus. Jie save visada laiko teisiais ir jei dėl kokių nors priežasčių suklysta, nereikėtų tikėtis, kad tai pripažins.

Skorpionas

Skorpionai iškovojo aukso medalį. Jie nori dvasinės harmonijos, tad jiems nėra svarbu, kokia kaina tai bus pasiekta. Jų žodžiai gali būti įžeidžiantys, o darbo vietoje jie nepripažįsta konkurencijos.

REKLAMA

gruodžio, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].