Pavelas Globa šiuo metu yra vienas garsiausių ir populiariausių astrologų. Didelė patirtis rengiant prognozes daro jo horoskopus tikslius ir veiksmingus. Jo savaitės horoskopas atskleis, ko turėtumėte laukti vasario26-kovo 3 dienomis.

REKLAMA

Visose gyvenimo srityse vasario viduryje kiekvienam Zodiako ženklui gali kilti daug sunkumų. Tai reiškia, kad pasaulis labai pasikeis, tačiau ne į gerąją pusę. Portalas pasidalino, kaip turi elgtis kiekvieno Zodiako ženklo atstovai, kad žiemos ir pavasario sandūroje nuo jų nenusisuktų sėkmė, o gyvenimas įgautų naujų teigiamų spalvų.

REKLAMA

Avinas

Avino ženklo atstovai turi pakelti savo energiją į naują lygį, kad galėtų susidurti su problemomis. Norėdami tai padaryti, turite atlikti fizinius pratimus, bet be fanatizmo, nes tai gali turėti priešingą poveikį. Tai geras laikas pradėti dietas ir sveikatinimo procedūras. Šiuo metu neturėtumėte beviltiškai ginčytis su visais ir bet kokiomis priemonėmis įrodyti, kad esate teisus.

Jautis

Jaučio ženklo atstovui tai bus dinamiška savaitė, kuri taps viena sunkiausių ir svarbiausių sėkmės ir laimės kelyje. Tai svarbus laikas santykiams, nes daugeliui Jaučio ženklo žmonių gali tekti priimti svarbų sprendimą – tęsti santykius arba išsiskirti. Reikia pasakyti mylimam žmogui apie savo reikalavimus, pageidavimus, sąlygas. Galbūt patys Jaučiai per šias septynias dienas turės ką nors pažadėti.

REKLAMA

Dvyniai

Pagrindinis šio laikotarpio Dvynių ženklo atstovų uždavinys – išspręsti svarbiausias problemas, taip pat pradėti įgyvendinti planus, kurie jau buvo suplanuoti anksčiau. Nereikia svarbių dalykų atidėti vėlesniam laikui. Dvyniams tereikia susikaupti ir nustoti tingėti. Ateityje meilę ir darbą derinti bus daug lengviau, tačiau dabar teks rinktis – arba vieną, arba kitą.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovams teks šiek tiek pailsėti nuo kasdienių rūpesčių, atsiduoti šeimai ir poilsiui. Neverta pradėti naujo romano, nes dabar žmonės nėra visiškai sąžiningi. Žinoma, Vėžiai gali atsiverti naujiems žmonėms, tačiau kur tai nuves, nežinoma. Galimos sveikatos problemos dėl silpnos Veneros. Astrologai ragina Vėžius nesijaudinti dėl bėdų, o padaryti tam tikras išvadas apie save ir savo veiksmus.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Ši savaitė palanki Liūto ženklo atstovams, kurie nori išmokti teisingai spręsti savo problemas. Visata jiems suteiks labai svarbios patirties, kurią reikės išanalizuoti ir priimti. Galbūt jų priešai ir pavydūs žmonės taps aktyvesni. Tai galima suprasti iš didėjančios jų agresijos ir ginčų, nenuoseklumo, bendravimo sunkumų ir nenoro ieškoti kompromisų.

REKLAMA

Mergelė

Pirma, Mergelės ženklo atstovams svarbu pasirūpinti savo sveikata laikotarpiu nuo vasario 26 iki kovo 3 dienos. Antra, svarbu daugiau laiko skirti darbui. Nereikia atidėti tų dalykų, kurie dabar yra patys svarbiausi. Astrologai pataria Mergelės ženklo atstovams išlikti savimi, kad ir kas bebūtų. Taip pat svarbu vengti per didelio dėmesio rodymo kitiems. Galite ir netgi turite būti arti savo šeimos ir draugų. Pagrindinės Mergelės ženklo atstovų savybės – atsakingumas ir taikumas.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams teks pakoreguoti savo troškimus, nes jie nebus suderinami su galimybėmis dėl problemų su Venera ir Merkurijumi. Nepaisant sunkumų, svarbu toliau dirbti ir nenuilstamai ieškoti įvairiausių tobulėjimo būdų. Mažos fizinės veiklos labai gerai paveiks Svarstyklių ženklo atstovų nuotaiką. Svarbu būti atsargiems, tačiau nepamirškite imtis veiksmų, kai to reikia.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovams svarbu veikti tik su tais ištekliais, kuriuos turi dabar. Nereikia skolintis pinigų ar kam nors dalinti tuščių pažadų. Skorpionai turėtų susitvarkyti disciplinos požiūriu, kitaip žmonės pradės keisti savo nuomonę apie juos į blogąją pusę. Jei norite išlaikyti finansinį stabilumą, teks apsišarvuoti kantrybe, visus pirkinius atidėti vėlesniam laikui. Nelepinkite savęs, kai to nenusipelnėte.

gruodžio,  savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Ne visada įmanoma daugiau galvoti ir mažiau klausytis savo intuicijos, bet dabar jums reikia užrakinti savo vidinį balsą. Jei Šaulio ženklo atstovai anksčiau kam nors davė pažadus, tada atėjo laikas pradėti juos vykdyti, nes priešingu atveju jiems gali būti priskirtas nesąžiningų žmonių statusas. Žodžiu, ši savaitė bus labai sunki, tačiau reikia rasti laiko poilsiui, kad neperdegtumėte.

Ožiaragis

Pagrindinė Ožiaragio ženklo atstovų misija vasario pabaigoje ir kovo pradžioje – išsaugoti jau pasiektą sėkmę. Laikas nustoti tingėti ir gaišti laiką. Ši savaitė puikiai tinka planavimui. Bet kokia nauja veikla susidurs su tam tikrais sunkumais. Jei staiga norite pabūti vienas su savimi, neturėtumėte prieštarauti savo norams. Vienatvė pravers nuo nesantaikos pavargusiems Ožiaragiams.

REKLAMA

Vandenis

Vandenio ženklo atstovai gali turėti rimtų konfliktų šeimoje ir darbe. Jie gali prisidėti prie meilės ar draugystės santykių nutraukimo. Kita vertus, šio Zodiako ženklo atstovai galės išbandyti santykių ar draugystės tvirtumą. Svarbiausia tyčia nieko neprovokuoti. Žmonės patys parodys tikrąsias spalvas. Vienintelis svarbus dalykas – tiesiog būti pastabesniam.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovams reikia vengti aplinkos pokyčių ir ilgų kelionių, komandiruočių, rizikos bei impulsyvumo priimant sprendimus. Visiems, kurie dar nerado savo sielos draugo, geriau mėgautis laisve. Nereikia kelti streso ir pasinerti į mintis apie prarastas galimybes darbe ir versle. Šią savaitę tinkamas metas ieškoti naujų pomėgių ir hobių, stengtis tobulėti dvasiškai.

REKLAMA

gruodžio,  savaitės horoskopas

Dabar mums visiems tikrai bus nepaprastai sunku atsikratyti problemų. Kai kurie Zodiako ženklai galės be problemų pasirinkti teisingą kelią, o kai kuriems teks susidurti su kliūtimis, kurių tiesiog nepavyks išvengti. Tai labai svarbi savaitė mums visiems, todėl nenusiminkite. Būkite savimi ir išmokite valdyti savo norus. Galiausiai jums tikrai pasiseks.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].