Finansinis horoskopas vasario 26-kovo 3 dienoms

Sutaupyti ir padidinti finansus jums padės puikūs astrologų patarimai. Finansinis horoskopas atskleis astrologų patarimus ir įspėjimus, kurie padės pritraukti materialinę gerovę ir žiemos pabaigoje bei pavasario pradžioje nelikti tuščiomis kišenėmis.

REKLAMA

Anot astrologų ir ekspertų, jūsų laukia gana sunkus metas dėl stiprios neigiamos žvaigždžių ir planetų įtakos. Neigiamas Merkurijus šią savaitę bus pagrindinis mūsų pinigų ir verslo sėkmės priešas. Stenkitės laikytis paprastų rekomendacijų, kad išvengtumėte problemų.

REKLAMA

Avinas

Šią savaitę astrologai rekomenduoja Avino ženklo atstovams atidėti išlaidas ir, jei įmanoma, finansines operacijas, verslo keliones. Žvaigždės ir planetos pakenks, o ne padės, todėl kyla pavojus paslysti ir jūsų santaupas atiduoti tiesiai į sukčių rankas. Turite būti dėmesingesni ir daryti lengvus dalykus, kurie nesukelia sunkumų. Tai padės išvengti bėdų.

Jautis

Astrologai rekomenduoja Jaučio ženklo atstovams nedelsiant imtis labai svarbių reikalų nuo vasario 26 iki kovo 3 dienos. Šiuo laikotarpiu galite rasti veiksmingą būdą, kaip padidinti savo pajamas pasitelkiant naujas idėjas ir veiksmus, bet tik viską darant ateityje. Pirmosios kovo dienos bus nesėkmingos ir turėsite įgyti papildomų įgūdžių, nes Jaučio ženklo atstovų atmintį ir dėmesį labai sumažins Merkurijus.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovams pirmosios kovo dienos ir pavasaris neatneš sėkmės finansinėje sferoje, tačiau dar daugiau problemų atsiras, jei jie nenustos savo planais dalintis su bet kuo. Atėjo laikas parodyti atkaklumą ir nepasiduoti savo tikslams, taip pat nustoti įsileisti svetimus žmones į savo asmeninius reikalus. Savaitė bus gana stabili, jei ją skirsite tik savo problemų sprendimui, būdami šiek tiek savanaudiški.

Vėžys

Verslo klausimų, susijusių su finansine gyvenimo puse, sprendimas šią savaitę Vėžiams nebus prioritetas. Astrologai rekomenduoja atkreipti dėmesį į kliūtis, trukdančias pasiekti sėkmę. Abejonės ir nedrąsumas gali iškrėsti žiaurų pokštą, todėl pirmąją savaitės pusę reikėtų skirti šių erzinančių kliūčių atsikratymui. Savaitės pabaigoje priimtinas saikingas apsipirkimas mylimo žmogaus kompanijoje.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Šią savaitę Liūto ženklo atstovams geriau „neimti jaučio už ragų“ ir pamiršti sėkmę verslo srityje. Finansų sektoriuje įvykių geriau neskubinti. Žvaigždės ir planetos trukdys svarbiems įsipareigojimams ir drąsių idėjų įgyvendinimui. Teigiamas požiūris ir noras pasiekti sėkmę padės Liūto ženklo atstovams susidoroti su laikinais sunkumais ir išspręsti pavestas užduotis, tačiau nereikia kaltinti nei savęs, nei kitų dėl retkarčiais pasitaikančių nesėkmių.

REKLAMA

Mergelė

Savaitės pradžioje dėl stiprios ir neigiamos Merkurijaus įtakos Mergelės ženklo atstovams nederėtų aktyviai spręsti finansinių klausimų. Savaitės pabaigoje planetos įtaka po truputį išblės, tačiau vis tiek geriau išlaikyti ramybę ir atsispirti norui investuoti santaupas į abejotinus projektus. Nuo penktadienio galėsite spręsti aktualias problemas ir ieškoti papildomų pajamų šaltinių.

Svarstyklės

Šią savaitę Svarstyklių ženklo atstovams gali atrodyti, kad viskas klostosi ne taip, kaip norėtųsi. Taip yra dėl to, kad atėjo laikas pokyčiams, kurie ateityje padės pritraukti teigiamų įvykių į gyvenimą. Savaitės pabaigoje galite apsipirkti, įsigyti reikalingų prekių ir net sutaupyti dėl pelningų akcijų, tačiau svarbiausia nepirkti nieko, kas jums tikrai nereikalinga.

REKLAMA

Skorpionas

Finansinius klausimus Skorpiono ženklo atstovai turėtų atidėti į šalį, nes dabar visos pagrindinės planetos nyksta. Šiuo laikotarpiu kyla rizika išsiskirti su dalimi santaupų arba tapti sukčiavimo auka. Šios dienos tinkamos tik protingoms išlaidoms, tačiau nereikėtų leisti pinigų nei įvaizdžio atnaujinimui, nei namų remontui, brangių daiktų ir papuošalų pirkimui.

skorpionas, viršininkai, vasaros, Finansinis horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šią savaitę Šaulio ženklo atstovams pavyks išvengti bėdų, susijusių su finansų sumažėjimu, jei jie nustos visame kame klausytis savo intuicijos. Šio ženklo žmonės galės rasti būdą, kaip padidinti savo uždarbį, tačiau kol kas idėjų geriau neįgyvendinti, atidėti vėlesniam laikui. Darbo keitimas jiems taip pat nieko gero neduos. Šią savaitę svarbu būti kuo atsakingesniam, kad neprarastumėte reputacijos kolektyve.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovai sugebės išlaikyti sėkmę verslo aplinkoje, jei susikaups ir nustos atlikti daugybę užduočių vienu metu. Sėkmės, susijusios su finansais, nereiks laukti, jei atidžiai stebėsite įvykius ir laiku būsite iniciatyvūs. Taip, astrologai dabar neprognozuoja palankaus laiko didelėms finansinėms operacijoms ir sandoriams, tačiau galite pabandyti planuoti ilgalaikį laikotarpį.

REKLAMA

Vandenis

Nesiseks ir Vandenio ženklo atstovams. Dėl destruktyvios planetų įtakos jie galės prarasti daug pinigų be tikslo apsipirkinėdami ir įsigydami nenaudingus daiktus. Šią savaitę Vandeniai sulauks viliojančių pasiūlymų, kurių daugelis gali tapti spąstais priešams ar sukčiams. Astrologai pirmadienį ir antradienį vadina daugiau ar mažiau palankiomis dienomis finansiniams klausimams spręsti.

Žuvys

Ekspertai rekomenduoja Žuvų ženklo atstovams atidžiai stebėti savo savijautą ir emocinį komponentą, kad nuotaikų svyravimai netaptų jokių problemų šaltiniu. Žuvų ženklo atstovai gali lengvai susigundyti neracionaliai leisti savo santaupas. Savaitės pabaigoje aktyviu darbu galite pagerinti savo finansinę padėtį, tačiau tam svarbu susitelkti į konkretų tikslą.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, Finansinis horoskopas

Net ir tokiais nepalankiais laikais stenkitės vadovautis gerovės dėsniais, nes bet kurią akimirką gali pasirodyti geras būdas padidinti savo pajamas. Svarbiausia yra tikėti savimi ir nepriimti sprendimų finansinėje srityje karšta galva, nervingumo ar baimės būsenoje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].