Pavelo Globos savaitės horoskopas gegužės 15-21 dienoms

Žymiausio astrologo astrologinė prognozė padės susieti asmeninius planus su besikeičiančia planetų ir žvaigždynų įtaka. Jo savaitės horoskopas padės pasiekti maksimalią sėkmę bet kurioje gyvenimo srityje.

REKLAMA

Ekspertas išdėstė astrologines rekomendacijas. Anot jo, ateinanti savaitė bus susijusi su galingų energijos srautų išlaisvinimu ir itin palankiu jų pasireiškimu. Ekspertai prie šios prognozės pridėjo tam tikrą naudingos informacijos kiekį, kad jums būtų lengviau pasiekti laimę ir sėkmę.

REKLAMA

Avinas

Avinas galės pritraukti sėkmę savo gyvenime. Šio Zodiako ženklo atstovų laukia palanki energijos kaita. Astrologai pataria Avinui greitai pereiti nuo nemalonių dalykų prie teigiamų. Ryžtingumas ir iniciatyvumas šiuo metu lems sėkmę. Šiuo laikotarpiu Avinams neigiamų dienų nebus – keturios jėgos dienos besąlygiškai valdys pasaulį. Šią savaitę šio ženklo žmonės galės įveikti nežabotas emocijas. Galite ieškoti sielos draugo, skirti laiko romantikai ir pasimatymams. Energijos perteklių geriau nukreipti į kūrybą ir asmeninius pomėgius.

Jautis

Laikotarpis nuo gegužės 15 iki gegužės 21 dienos bus susijęs su galingu energijos suaktyvėjimu. Deja, suaktyvėti gali ir Jaučio piktadariai, todėl šiai palankiai ir dinamiškai savaitei geriau išnaudoti sėkmę prieš svarbius įvykius, kad apsisaugotumėte nuo toksiškų žmonių veiksmų. Neatmetama ir atvira kova su konkurentais ar kolegomis. Savaitė palanki naujų idėjų diegimui ir planų įgyvendinimui. Neveiklumas, tingumas ir neatsakingumas diskredituoja Jaučius, sukeldami nepataisomą žalą jų reputacijai.

REKLAMA

Dvyniai

Santykiuose su priešinga lytimi galimas atitolimas ir jausmų atšalimas. Nereikėtų prognozuoti ateities – gyventi reikia čia ir dabar. Galite rodyti dėmesio ženklus priešingos lyties žmonėms, tačiau nepamirškite ir darbo. Pagrindinė Dvynių užduotis per šias septynias dienas – rasti aukso vidurį. Galite ieškoti naujo darbo ir eiti į pokalbius. Pravers veiksmingi psichologiniai patarimai. Asmeninė iniciatyva bus itin svarbi. Dvyniams nereikia laukti, kol viskas jų gyvenime pasikeis. Turite veikti patys.

Vėžys

Vėžiai neturėtų tikėtis lengvų pergalių, tačiau jų veiksmai neliks nepastebėti Visatos ir žvaigždžių. Nereikia rodyti neigiamų charakterio bruožų: neigiamus geriau kuriam laikui sumažinti. Santykiuose su artimaisiais nereikėtų eiti per toli, reikalauti paklusnumo. Bet kokia draugiška, giminystės ar meilės sąjunga pirmiausia bus grindžiama abipuse pagarba. Kad visos svajonės išsipildytų greičiau, astrologai rekomenduoja Vėžiams dažniau naudotis keturiais paprastais veiksmingos vizualizacijos patarimais.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Horoskopas perspėja Liūtus apie galimą lėšų antplūdį. Neturėtumėte palikti finansinių išteklių be kontrolės ir leisti finansiniams reikalams plaukti pasroviui. Jei turėsite kantrybės ir imsitės veiksmų, galite praturtėti. Dabar galite išleisti didelę pinigų sumą, tačiau darykite tai labai atsargiai. Sėkmė lydės Liūtą asmeninio pobūdžio reikaluose. Kelionės ir romantiškos pažintys suteiks nepamirštamų įspūdžių. Visiems keliautojams geriau naudoti kelių amuletus, kad būtų išvengta trikdžių ir nesėkmių.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovams geriausia energiją sutelkti į anksčiau užsibrėžtų užduočių sprendimus. Tai labai geras laikas dalykiniam bendravimui. Galite pabandyti išsiugdyti savo įtikinėjimo dovaną, kad sulauktumėte daugiau sąžiningumo iš kitų žmonių. Galite drąsiai griebtis atvirų pokalbių, ypač su artimaisiais: bet koks negatyvas taps niekais. Santykiuose su mylimu žmogumi geriausia kuriam laikui užimti dominuojančią poziciją, prisiimant atsakomybę už abu. Tai labai geras laikas pažengusiems mokymams, ilgalaikių planų įgyvendinimui.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovai gali ir netgi turi apginti savo požiūrį. Norėdami tiksliai suprasti, kaip tai padaryti bendraujant su nauju žmogumi, pirmiausia turite išanalizuoti jo charakterį. Šiuo metu nėra prasmės daryti skubotas išvadas. Staigus ambicijų padidėjimas bus naudingas Svarstyklėms, tačiau ramybė ir nuovokumas taip pat turi teisę į gyvybę. Šio ženklo žmonės sugebės išlaikyti teigiamą mikroklimatą šeimoje ir pasiekti sėkmę meilėje. Jūsų norų ir planų įgyvendinimas gali prasidėti pirmadienio rytą. Greita pradžia būtų naudinga. Svarstyklėms geriau išsikelti realius ir įgyvendinamus tikslus.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai žino, ko nori iš gyvenimo. Žvaigždės yra jų pusėje, todėl Skorpionams viskas pavyks. Jie taip pat sugebės įveikti iliuzijas, žalingus įpročius. Geriausias vaistas nuo bėdų bus ištikimybė principams ir atsidavimas atliekamam darbui, poelgiams. Jei Skorpionai pasirinko kelią, vedantį į aklavietę, šią savaitę Visata duos jiems atitinkamą ženklą. Skorpionai sugebės įveikti intrigas ir pavydą. Šios savaitės darbuose turėtumėte pasikliauti savo patirtimi.

skorpionas, viršininkai, vasaros, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Gali būti, kad visi šios savaitės įvykiai bus tiesiogiai susiję su praeities klaidomis. Visata stengsis padėti Šauliui susidoroti su savo trūkumais. Galbūt šio ženklo atstovams pavyks suprasti praeities pamokas. Kad išvengtumėte šurmulio, turėtumėte išsikelti sau konkrečius tikslus. Tai itin palankus metas dideliems pirkiniams ir dovanoms artimiesiems. Kalbant apie karjerą, reikėtų bandyti sukurti tinkamą įvaizdį, reklamuoti savo verslą. Šiuo laikotarpiu geriau būti profesionaliam ir nežiūrėti atgal, paleisti praeitį.

Ožiaragis

Šeima ir emocinis fonas – pagrindinės šios savaitės temos. Ožiaragiai galės padėti pamatus laimingam gyvenimui. Egoizmas dabar jiems tikrai neatneš gero. Tai palankus metas naujoms pažintims ir iniciatyviems sprendimams. Šią savaitę galite sekti emocinį impulsą, pasiduoti jausmingumui ir romantikai. Naudinga nusiteikti disciplinai ir organizuotumui, ką Ožiaragiai visada gali padaryti. Kelyje galite sutikti daug nemalonių žmonių, todėl svarbu išmokti tinkamai reaguoti į įžeidimus.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniams, nepaisant bendro teigiamo fono, geriau naudoti amuletus namams ir šeimai. Planetų energija šią savaitę labai pasikeis, todėl verčiau žaisti saugiai. Astrologai nerekomenduoja užsiimti rizikinga veikla, antraip reikalai gali pakrypti neigiamai. Vandeniai visiškai patrauks priešingos lyties dėmesį. Spaudimas gali išgąsdinti potencialų partnerį, todėl geriau būti ramesniam ir kantresniam.

Žuvys

Ateinanti savaitė Žuvų atstovams klostysis gana gerai. Jie gali tikėtis harmonijos ir stabilumo. Atsiras pagrindas sėkmingai išspręsti nesutarimus ir skaudžius klausimus, taip pat bus galimybė rasti išeitį iš gyvenimo aklavietės. Žuvų atstovams bus lengviau pasiekti idilę šeimos sąjungoje. Rekomenduojama pagalvoti apie komforto gerinimą. Palankiausi finansiniai reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu. Pirkimas ir pardavimas seksis gerai. Rekomenduojama susilaikyti nuo persivalgymo ir rūpintis savo sveikata. Galite pradėti sportuoti, daugiau vaikščioti.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.