Patys švelniausi vyrai pagal Zodiako ženklą

Švelnus partneris – daugelio, jei ne daugumos, moterų svajonė. Tokiam vyrui galima patikėti savo mintis ir nebijoti susidurti su šaltumu ar griežta kritika. Astrologai įsitikinę, kad žinodami vyro gimimo datą, galėsite atspėti, kaip jis elgsis konkrečioje situacijoje. Atskleisime, kurių Zodiako ženklų atstovai yra patys švelniausi vyrai.

Svarstyklės

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Šio ženklo atstovai yra labai ramūs ir svajingi žmonės – tiek vyrai, tiek moterys. Šis ženklas suteikia vyrams švelnumo. Svarstyklių atstovas moka ne tik klausytis, bet ir išgirsti savo moterį. Jis akimirksniu ras būdą, kaip paguosti savo merginą, nes yra dėmesingas jai ir jos pageidavimams – jis tiksliai žino, kas padės pagerinti jo mylimosios nuotaiką. Gaila, bet Svarstyklėms kartais trūksta pasitikėjimo savimi, o tai trukdo priimti svarbius sprendimus poros gyvenime.

Ožiaragis

Vienas iš patikimiausių vyrų yra Ožiaragis. Jis tvirtesnis už Svarstykles, bet tuo pat metu švelnus ir mandagus. Tai partneris, kuris pagamins jums pusryčius ir nuveš į lovą, net jei tai ne jūsų gimtadienis. Ožiaragis subtiliai jaučia savo moters nuotaiką, kuri padeda laiku išvengti kivirčo. Santykių pradžioje gali atrodyti, kad Ožiaragis yra šaltas ir nemoka rodyti emocijų, tačiau taip nėra – jis tiesiog per ilgai apgalvoja visus „už“ ir „prieš“. Jei jis įsitikinęs, kad jūs esate jo svajonių moteris, jis padarys viską, kad būtumėte laiminga.

Mergelė

Mergelės atstovai yra žinomi dėl savo pragmatiškumo. Išlieti emocijas jiems tikrai sunku, šiam vyrui to reikia išmokti. Jei jums pavyko pralaužti šio vyro „šarvus“, po jais rasite švelnų ir pagarbų partnerį, kuris palaikys jus sunkiu momentu ir nedarys jums spaudimo. Mergelės atstovui puikiai sekasi susivaldyti, vadinasi, jis padarys viską, kad apsaugotų savo partnerį nuo neigiamų dalykų. Todėl, jei dažnai patiriate nerimą ir nesaugumą, Mergelės atstovas, esant galimybei, ras būdą, kaip išspręsti jūsų problemas.

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].