Pats įkyriausias vyras pagal Zodiako ženklą. Šis horoskopas atskleidžia tikrą tiesą! Aš jau 10 metų ištekėjusi už Ožiaragio ženklo atstovo, tad galiu patvirtinti, kad viskas mūsų gyvenime yra taip, kaip čia ir parašyta! Mane gelbsti tik jo meilė ir mano humoro jausmas! Manoma, kad bet kuris žmogus yra nepakeliamas, kai yra alkanas… Tačiau aš jums pasakysiu, kad yra vyrų, su kuriais palyginus bet kuris kitas alkanas žmogus yra tarsi angelas.

REKLAMA

Astrologai mano, kad vyro charakterį jau kūdikystėje nulemia žvaigždės! Ar galima jį pakeisti? Tai įmanoma tik tuo atveju, jei jis pats nori pasikeisti. O dailiosios lyties atstovės žino, kaip įtikinti vyrą, kad jis norėtų keistis! Taigi, atidžiai perskaitykite šį straipsnį ir išsiaiškinkite, kas pagal Zodiako ženklą yra pats bjauriausi vyrai.

sukti, zodiako

REKLAMA

Avinas

Kas yra labiausiai nepakenčiamas vyras pagal Zodiako ženklą? Galbūt tai Avino ženklo atstovas! Jei savo gyvenimo kelyje sutiksite Avino ženklo atstovą, galite iš anksto nubėgti į vaistinę antidepresantų. Šis Avinų šeimos atstovas savo užsispyrimu ir savanaudiškumu, pasireiškiančiu vaikišku spontaniškumu, gali akimirksniu nuvesti jus į kapus.

Net jei jis žinos, kad klysta, vis tiek ginčysis, tiesiog iš principo. Jis visada turi savo nuomonę bet kuria tema, net ir ta, kurią tikrai labai menkai išmano. Aštrūs agresijos protrūkiai ir blogos nuotaikos priepuoliai – šio ženklo puošmena. Tiesa, bloga nuotaika praeina taip pat greitai, kaip ir atsiranda.

REKLAMA

Dvyniai

Joks Zodiako ženklas neturi tokios dovanos viską apversti aukštyn kojomis, kaip tai daro Dvynių ženklo atstovai. Su jais nenuobodžiausite, tačiau jau antrąją intensyvaus bendravimo savaitę jausitės tarsi sprinteris tarp pavargusių, beviltiškai atsilikusių ir nukankintų iki mirties žmonių.

Dvynių ženklo atstovas yra tikrai nemalonus žmogus, bet toks žavus ir įdomus. Jei galite pakęsti Dvynių ženklo atstovus ir jų siaubingą potraukį nuolatiniams pokyčiams (turint omenyje, kad jūs pats nesate gimęs po Dvynių ženklu), tuomet turėtumėte pastatyti sau paminklą. Šio ženklo atstovai šen bei ten kabinėjasi, mėgsta kvailioti ir tyčiotis iš kitų žmonių. Ateitis su jais daugiau nei nepatikima, bet dabartis juokinga. Nesitikėkite iš Dvynių ženklo atstovų lojalumo, kai tik nusisuksite, jie jau iš visų jėgų flirtuos su kita mergina.

REKLAMA

Liūtas

Apsėstas savo paties asmenybe, Liūto ženklo atstovas aplinkui nieko nepastebi, išskyrus save patį. Na, gal tik tuos, kurie juo žavisi. Jis yra arogantiškas ir laiko save per daug dosniu, kad prisimintų įžeidimus ir pažadus.

Karališkasis vyras mėgsta leisti pinigus, gyventi prabangiai ir apsupti save gražiomis merginomis. Jis yra nemalonus žmogus, kuris tik gerbia save. Liūto ženklo atstovas yra beprotiškai pavydus, karštakošis ir jautrus. Jis pats negali pakęsti, jei yra pavydus, nes negali pripažinti net minties, kad kažkas gali jį laikyti savo nuosavybe.

REKLAMA

Jis visada turėtų būti jūsų pirmoje vietoje, o jei staiga nukeliate pasimatymą kitai dienai, nes reikia aplankyti sergančią tetą, jis gali mirtinai įsižeisti. Kas, po velnių, jums yra svarbiau: jūsų teta, ar jis?

Liūtas, savaitės horoskopas

REKLAMA

Mergelė

Tai baisus pedantas. Šio ženklo atstovas persekios jus smulkmenomis ir užrašais. Mergelės ženklo vyras niurzgės, kad aliejuje daug cholesterolio, o keptas maistas labai kenkia skrandžiui. Jis yra siaubingas tinginys, bet laiko save darbščiu, nes kartais kas nors jį motyvuoja padaryti kokią nors smulkmeną. Jis yra įsitempęs nuo emocijų ir labai atsargiai žiūri į meilę.

Skorpionas

Bjaurus, valdingas ir kerštingas Skorpiono ženklo atstovas visą laiką susierzina, jei kažkas daroma ne taip, kaip jis laiko teisingai. Nuolatinis niurzgėjimas ir niūrus žvilgsnis, savo svoriu galintis kone įvaryti jus iki juosmens į žemę, išves iš proto bet ką. Šio ženklo atstovas neabejotinai yra nemalonus žmogus, ir su juo būti labai sunku.

REKLAMA

Ir kai šis vyras pradės pavydėti, nepagalvosite, kad kas nors gali būti dar baisiau. Pinigų jis neskaičiuoja, bet puikiai prisimena, kiek kartų moteris pamiršo pasidžiaugti jo dovana.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovas yra užsispyręs ir visiškai nepalaužiamas. Net jei jis su jumis sutinka, jūsų nuomonės netyčia sutapo, arba jis tiesiog nenori ginčytis. Pastaruoju atveju įsitikinsite, kad giliai viduje jis neabejoja, kad yra teisus.

REKLAMA

Ožiaragio ženklo vyras taip pat yra nuobodus, sunkiai toleruoja triukšmingus, linksmus vakarėlius ir apskritai gali pasiklysti visuomenėje, jei su juo nebus vykdomas švietėjiškas darbas. Tačiau įtikinti, kad jis klysta, beveik neįmanoma, todėl geriau daryti spaudimą jo susidomėjimui ir labai atsargiai privesti prie tam tikros idėjos, kad Ožiaragis nuspręstų, jog tai jo paties mintis.

Ožiaragio ženklo vyras yra ambicingas, tiki, kad pažįsta gyvenimą, todėl gali valandų valandas skaityti paskaitas, kaip gyventi, o ypač, kaip reikia leisti pinigus. Todėl mažuosius apsipirkimo džiaugsmus geriau pasilikite sau.

ožiaragis, gruodžio

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].