Daugelis Ožiaragio žmonių yra labai uždaros ir savimi nepasitikinčios asmenybės, o gyvenimas su tokiu žmogumi mažai kam gali patikti. Tačiau yra Zodiako ženklų, kurie puikiai tinka Ožiaragiams, ir niekas netrukdo jų tvirtai ir ilgai trunkančiai sąjungai. Išsiaiškinkime, kurie yra šie Zodiako ženklai.

Ožiaragiai nesąmoningai sukuria tvirtą sieną aplink save, neleisdami žmonėms prisiartinti. Jų mažame pasaulyje visada yra vieta, į kurią nebus galima patekti net artimiausiems Ožiaragiui žmonėms. Ožiaragiai labiau mėgsta vienatvę. Jie, žinoma, turi bendrauti su šeima ir draugais, tačiau, patys to nesuprasdami, atstumia juos per dideliu savo šaltumu.

Nepaisant to, Ožiaragiai yra labai jautrūs ir įtarūs žmonės, ir viską, kas vyksta aplink, jie ima giliai į širdį. Ožiaragiai yra labai ištikimi žmonės, jie teisingai supranta meilę. Jie niekada neleis sau išduoti. Ožiaragiai sugeba labai ilgai ir atkakliai siekti jiems patinkančio žmogaus dėmesio. Jie niekada nepasiduos, tik įpusėjus kovai, ir visada pasieks savo tikslą.

Taigi, kokie visgi ženklai tinka Ožiaragiams?

Ožiaragis-Avinas

Finansinės problemos gali sukelti nesutarimus tarp Ožiaragio ir Avino, nes Avinas nemoka elgtis su pinigais, o Ožiaragis tikrai netoleruos tokio neapdairumo. Bet apskritai sąjunga bus gana tvirta ir ilgalaikė.

Ožiaragis-Jautis

Jų santykiuose niekada neišnyks aistra ir žavėjimasis vienas kitu. Jų pomėgiai ir mintys apie tolimesnį gyvenimą yra labai panašūs. Toks aljansas neabejotinai bus labai stiprus ir ilgas.

Ožiaragis-Dvyniai

Tokiuose santykiuose lyderis bus Dvyniai, o Ožiaragis gaus antraeilį vaidmenį. Ožiaragiai yra labai ambicingi asmenys, ir jie neieškos melo Dvynių žodžiuose ir veiksmuose.

Ožiaragis-Vėžys

Šioje sąjungoje bus viskas gerai – nenumaldoma aistra ir visiškas tarpusavio supratimas. Ožiaragiai labai nemėgsta rodyti dėmesio ženklų partneriui, o Vėžius viskas tenkina, nes gauna viską, ko jiems reikia – nepriklausomybę ir visišką apsaugą bei pasitikėjimą partneriu.

Ožiaragis-Liūtas

Ožiaragiai ir Liūtai nėra labai tinkami vienas kitam. Tačiau jų santykiai turi teisę egzistuoti. Ožiaragiai kartais kels isterijas ir skandalus, norėdami visiškai užvaldyti valdingąjį Liūtą. Jei jie sugebės įveikti save ir atlaikyti tokį elgesį, tai sąjunga gali būti labai laiminga ir ilgalaikė.

Ožiaragis-Mergelė

Mergelės idealiai tinka Ožiaragiams, jų laukia puiki ir tvirta sąjunga, kuri netrukus gali išsivystyti į kai ką daugiau, nei tik santykius. Tai idealus variantas santuokai.

Jei Ožiaragis yra moteris

Moterys-Ožiaragiai turi natūralų žavesį ir trauką. Savo kilnumu ir grakštumu jos sugeba išvesti iš proto šimtus vyrų aplink. Tačiau pačios moterys atkreips dėmesį tik į sąžiningus ir padorius vyrus, su kuriais joms netektų liūdėti. Moteris-Ožiaragis yra kupina ambicijų ir visada pasiekia savo tikslus. Ji nori šalia savęs pamatyti vyrą, kuris visiškai ją atitiks.

Jei Ožiaragis yra vyras

Ožiaragiai vyrai niekada netoleruos melo ir išdavystės. Jie yra apdairūs ir per daug rimti. Jie labai mėgsta naudotis žmonėmis. Tačiau po visu šiuo bejausmiu apvalkalu slepiasi labai pažeidžiama ir jautri prigimtis, kurią galima pamatyti tik tuo atveju, jei Ožiaragis nori ją parodyti. Kaip matome, Ožiaragiai gali sugyventi su daugeliu žmonių, nes svarbiausia mokėti rasti priėjimą vienam prie kito.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].