Nors astrologai teigia, kad 2023 metais netrūks nerimo ir įtampos, tačiau taip pat bus ir palankių dienų, kuriomis naudinga planuoti įvairius svarbius darbus. Numerologai papasakojo, kokios dienos bus palankiausios kiekvienam mūsų. Jums tereikia pasitelkti numerologinį skaičiavimą, ir netrukus galėsite sužinoti sėkmingiausias 2023 metų dienas.

REKLAMA

Numerologinis skaičiavimas

REKLAMA

Prie savo gimimo datos jums reikia pridėti 2023 metų skaičius (2, 0, 2 ir 3). Pavyzdžiui,  jei gimėte 1996 m. birželio 23 d.:

(2+3+0+6+1+9+9+6)+(2+0+2+3)=43.

REKLAMA

Turite gauti skaičių nuo 1 iki 9, todėl jums reikės sudėti 43 skaitmenis:

4+3=7.

REKLAMA

Štai ir viskas, – dabar jau galite sužinoti, kokios ateinančių metų dienos bus pačios sėkmingiausios.

Skaičiaus iššifravimas

REKLAMA

Vienas. Jei atlikdami skaičiavimus gavote vienetą,  2023 metais jums bus palankiausi pirmadieniai ir šeštadieniai. Taip pat galite tikėtis sėkmės kiekvieno mėnesio 1, 10, 19, 28 ir 11 dienomis. Tai – nuostabios dienos romantikai ir meilei.

Du. Jums bus palankios kiekvieno mėnesio 2, 11, 20, 29 ir 22 dienos. Tokiomis dienomis bus svarbu netingėti. Tai taip pat galioja kiekvieną antradienį. Šiomis dienomis daugiau laiko skirkite darbui.

REKLAMA

Trys. Geriausios mėnesio dienos yra 3, 12, 21 ir 30. Šiomis dienomis bus palanku užsiimti dvasinėmis praktikomis. Palankiausia savaitės diena – trečiadienis. Tokiomis dienomis tikimybė įveikti savo baimes ir neviltį bus kur kas didesnė.

Keturi. Skaičius 4 yra harmonijos ir vientisumo, neliečiamumo ir stabilumo simbolis. Jėgos dienomis, susijusiomis su skaičiumi 4, svarbu gerai pailsėti, pasisemti jėgų ar dirbti, tačiau nepervargti. Jums bus palankus ketvirtadienis, sekmadienis ir kiekvieno mėnesio 4, 13, 31 ir 22 dienos.

REKLAMA

Penki. Penketas reiškia dvilypumą.  Palankiausiomis dienomis turėtumėte priimti svarbius sprendimus, atsikratyti visko, kas nereikalinga, rūpintis savo sveikata ir padėti artimiesiems. Kiekvieną penktadienį, taip pat ir kiekvieno mėnesio 5, 14 ir 23 dienomis, galėsite lengviau siekti užsibrėžtų tikslų.

REKLAMA

Šeši. Skaičius 6 simbolizuoja kūrybiškumą ir gebėjimą lengvai rasti išeitį iš bet kokių sudėtingų situacijų. Jei skaičiuodami gavote šį skaičių, tą bus lengva padaryti  6, 15, 24 kiekvieno mėnesio dienomis, taip pat ir  kiekvieną šeštadienį. Šiomis dienomis nebijokite vadovautis savo intuicija.

Septyni. Skaičius 7 yra pagrindinis sėkmės simbolis. Jei atlikdami skaičiavimus gavote septynetą, galite pasikliauti sėkme 7, 16 ir 25 kiekvieno mėnesio dienomis. Fortūna jums taip pat šypsosis kiekvieną sekmadienį. Žinoma, nereikėtų pasikliauti vien tik sėkme, nes daug kas priklauso nuo pasirinktos strategijos.

REKLAMA

karma

Aštuoni. Šis skaičius simbolizuoja finansinę sėkmę ir materialinį turtą. Didelė sėkmė darbe ir versle jūsų gali laukti 8, 17 ir 26 kiekvieno mėnesio dienomis. Numerologai rekomenduoja apsipirkti antradieniais ir šeštadieniais, nes tuomet galėsite protingai išleisti pinigus.

Devyni.  Jei skaičiuodami gausite devynetą, kiekvieno mėnesio 9, 18 ir 27 dienomis galite tikėtis didžiausios sėkmės. Ji taip pat jus lydės trečiadienį, penktadienį ir pirmadienį, tačiau labai svarbu šiomis dienomis netinginiauti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].