Jei norite atkreipti į save dėmesį, pakanka žinoti patinkančio žmogaus Zodiako ženklą: įvairių ženklų atstovai pirmenybę teikia tam tikrai spalvai ar stiliui, todėl galite nustebti, kaip paprasta sulaukti daugiau dėmesio!

Avinas

Raudona, raudona,  raudona. Ši spalva tikrai neliks nepastebėta, nes Avino ženklo atstovai ją laiko savo mėgstamiausia. Jei norite atkreipti į save dėmesį, rinkitės raudonos spalvos drabužius.

Jautis

Jei norite sulaukti Jaučio dėmesio, drąsiai rinkitės žemės atspalvius. Šio Zodiako ženklo atstovai labai vertina natūralumą, tad tikrai nereikėtų persistengti su ryškių spalvų drabužiais.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovai labai mėgsta įvairovę, todėl juos nustebinti ne visada yra paprasta. Vis dėlto, tai tikrai yra įmanoma, todėl būkite originalūs ir venkite „tradicinių“ drabužių derinių.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovams labai patinka mėlyna spalva, todėl būtent ji gali padėti patraukti Vėžių dėmesį.

Liūtas

Liūtas tiesiog dievina aukso atspalvius, tad tuomet, jei norite patraukti šio Zodiako ženklo atstovų dėmesį, drąsiai rinkitės būtent tokių atspalvių drabužius.

Mergelė

Mergelės yra tikros pedantės, todėl pirmiausia svarbu įsitikinti, kad jūsų drabužiai yra pakankamai tvarkingi.

Svarstyklės

Svarstyklės visose gyvenimo srityse siekia pusiausvyros, todėl tai yra aktualu net ir tada, kai kalbama apie stilių. Jei norite patraukti Svarstyklių dėmesį, pirmiausia svarbu įsitikinti, kad jūsų sukurtas stilius neatrodo pernelyg „apkrautas“. Įvairias papildomas detales Svarstyklės dažniausiai laiko ne privalumu, bet trūkumu.

Skorpionas

Skorpionams labai patinka juoda spalva, todėl apsirengę šios spalvos klasikinius drabužius tikrai turėsite daugiau šansų patraukti šio Zodiako ženklo atstovų dėmesį.

Šaulys

Jei norite sužavėti Šaulį, pirmiausia turėtumėte vengti pernelyg oficialių drabužių. Priešingai nei Skorpionai, Šauliai klasikinius drabužius laiko pernelyg nuobodžiais, todėl  tokia apranga tikrai nepaliks pakankamai gero įspūdžio.

Ožiaragis

Šio Zodiako ženklo atstovai labai mėgsta puoštis, todėl jų dėmesį tikrai patrauks pasipuošę priešingos lyties atstovai. Ožiaragiams patinka ir klasikiniai, ir modernūs drabužiai, todėl visai nesvarbu, kokį aprangos stilių nuspręsite pasirinkti.

Vandenis

Vandeniai tiesiog dievina 60-ųjų stiliaus drabužius, todėl norėdami patraukti šio Zodiako ženklo atstovo dėmesį turėsite apsilankyti vintažinėje parduotuvėje.

Žuvys

Žuvys labai vertina natūralumą, tačiau tai tikrai nereiškia, kad pasipuošę negalėsite patraukti šio Zodiako ženklo atstovų dėmesio. Vis dėlto, persistengti tikrai nereikėtų: kad ir kiek laiko sugaištumėte kurdami savo įvaizdį, turite pasistengti atrodyti natūraliai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].