Mergelės ženklo vyrai ir moterys: pagrindiniai charakterio skirtumai

Mergelės ženklas yra nepaprastas. Šio ženklo vyrai ir moterys kai kuriais svarbiais aspektais gali labai skirtis. Būtent apie tai papasakosime šiame straipsnyje.

REKLAMA

agresyviausi, moterys

Pedantiškumas ir tikslumas

Tiek šio ženklo vyrai, tiek moterys turi šias savybes. Vienintelis skirtumas yra tas, kad vyrai daug rečiau pakelia tvarkos troškimą visame kame iki aukščiausio laipsnio. Iš esmės dailiosios lyties atstovės yra labai tvarkingos, jos nekenčia bet kokių minčių apie chaosą ir netvarką. Šio ženklo moterys yra neįtikėtinai pretenzingos ir bekompromisės namų jaukumo klausimais.

REKLAMA

Darbas ir karjera

Su karjera ir darbu susijusiuose reikaluose šio ženklo vyrui dėl kažkokių keistų ir nesuprantamų priežasčių sekasi prasčiau nei moterims. Turtingų vyrų yra gana daug, tačiau multimilijonierėmis dažniau tampa moterys. Šio ženklo vyrai dėl tam tikrų priežasčių arba pasiekia neįtikėtinų aukštumų, arba išvis nieko nepasiekia. Astrologai teigia, kad taip yra dėl to, kad ne visi stipriosios lyties atstovai randa mėgstamą gyvenimo darbą, todėl tiesiog neturi motyvacijos.

Impulsyvumas

Mergelės ženklo atstovai dažnai yra impulsyvūs, nes tarp jų yra daugybė choleriško temperamento žmonių. Tai reiškia, kad su jais negalima juokauti, ypač su vyrais. Moterys yra apdairesnės ir santūresnės. Jos itin gerai sutramdo emocijas, kad nepadarytų klaidų. Mergelės ženklo vyrai, atvirkščiai, daugelyje situacijų gali parodyti neįtikėtinai galingą agresiją.

REKLAMA

mergelė, Magiškas

Santuoka ir meilė

Mergelės ženklo vyrai daug dažniau tuokiasi nei to paties ženklo moterys. Be to, jie tai daro ankstyvame amžiuje ir kartais elgiasi impulsyviai. Moterys, atvirkščiai, stengiasi kuo kruopščiau pasirinkti savo partnerį. Jei dailiosios lyties Mergelė nuspręs, kad vyras jai tinka, ji gali ilgai ir skrupulingai tikrinti jo tinkamumą santuokai. Moterys gali greitai susitarti dėl bendro gyvenimo, tačiau ištekėti nuspręs tik tada, kai žinos, kad gali pasitikėti partneriu.

REKLAMA

Blogi įpročiai

Šio ženklo moterys ir vyrai jaunystėje gali lepintis tabaku ir stipriaisiais gėrimais, tačiau Mergelės ženklo moterims atsikratyti blogų įpročių yra daug sunkiau nei vyrams, kurie gana lengvai gali sau pasakyti „ne“. Mergelės ženklo vyrai turi stiprią valią, todėl jiems labai lengva atsisakyti to, kas jiems kenkia, bet teikia malonumą. Tai be galo svarbus charakterio bruožas.

Savigarba

Mergelės ženklo moterys žino savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir puikiai supranta, kaip priversti kitus jose matyti tik tai, kas geriausia. Mergelės ženklo vyrai dažnai kenčia nuo žemos savivertės, nes dažniau atkreipia dėmesį ne į komplimentus, o į kritiką. Žinoma, tai griauna jų tikėjimą savimi.

REKLAMA

mergelė, rugpjūčio, rudenį, Mergelės

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].