Kiekvienas iš mūsų turi savo likimą ir visi jau gimėme skirtingi. Žvaigždės mūsų gimimo metu daug lemia, su šiuo bagažu mes eisime per gyvenimą. Tie charakterio bruožai ir išskirtinumai, kuriuos jums padovanojo jūsų Zodiako ženklas, turės didelės įtakos jūsų likimui ir nuspręs, kaip lengvai jūs žengsite per gyvenimą, ir kaip jus mylės fortūna. Be abejo, kažkas likime gali būti koreguojama, tačiau ne iš esmės. Yra žmonių, kurie netgi moka pasinaudoti neigiamais įvykiais ir iš citrinos pasigaminti limonadą.

Daugelis astrologų tvirtina ir yra tikri, kad yra ženklų, kurie sugeba iš gyvenimo gauti viską kas geriausio, ir viskas jiems lengvai pavyksta, tarsi kažkas jiems padėtų. Yra laimingų žmonių, jie visur randa naudos, ir ten, kur kiti jos nemato, o tik patiria nesėkmes ir nuostolius. Jie visur jaučiasi savi ir žino, kaip su kitais kurti jiems naudingus santykius. Kas yra šie ženklai:

Vandenis

Jie nusiteikę pozityviai ir taikiai, vengia intrigų, nebando primesti savo nuomonės, nedalyvauja konfliktuose, demonstracijose, beveik neturi priešų. Geriau patylės, bet neįtikinės ir nesiginčys, savo energiją jie panaudos malonioms akimirkoms ir kūrybai. Jie turi puikią intuiciją, tai leidžia laiku išvengti bėdų ir pavojų, jie turi išvystytą ypatingą laimės ir sėkmės nuojautą.

Mergelė

Visada ir visur siekia tvarkos ir stengiasi greitai pabėgti nuo neigiamų emocijų. Mergelės sugeba greitai pamiršti bėdas, jas apeiti ir pasiekti savo tikslą. Jos moka gerai suplanuoti įvykius ir sukurti veiksmų planą, visada aiškų ir be klaidų. Kai kuriems gali atrodyti, kad toks gyvenimas nuobodus, bet ne Mergelėms. Jos pasitiki savimi, ir  tai yra pagrindinis dalykas, kuriant savo ateitį. Jos žino, kaip išvengti nereikalingų sunkumų ir pavojų. Jos gyvena suprantamame ir apgalvotame pasaulyje, tuo džiaugiasi ir joms viskas pavyksta.

Žuvys

Šie žmonės nėra jautrūs stresui, jie nepriklauso nuo kitų nuomonės ar išorinių aplinkybių, nepriima  iš kitų sklindančio negatyvo ar pataikavimo. Jie apeina konfliktus, pasitiki savimi, nemėgsta reaguoti į kitų žmonių požiūrį ir nuomonę apie save bei savo veiksmus, nesipyksta ir retai užpyksta. Jie visur randa pozityvą, atlaiko nedideles ir retas bėdas, jiems sekasi, ir žmonės džiaugiasi, galėdami su jais kartu įveikti sunkumus, nes jie visada palaikys juos savo patarimais ar darbais.

Šaulys

Šaulys dažniausiai turi teigiamą požiūrį į gyvenimą ir linksmą būdą, tai jam padeda pritraukti aplinkinius ir draugus. Jis nemoka liūdėti ir visiems sukurs pozityvią ir lengvą nuotaiką. Jie mėgsta artimiesiems dovanoti dovanas ir juos džiuginti. Padeda paprasčiausiai išspręsti kitų žmonių problemas, jie negaili kitiems pagyrų ir palaikymo. Visada, bet kuriame amžiuje, jie yra kompanijos siela, pozityvūs ir mąslūs. Tokiu savo nusiteikimu jie pritraukia sėkmę, ji juos myli.  Problemos dažnai išsisprendžia pačios savaime – tikri laimės kūdikiai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].