Kiekvieno žmogaus gyvenimas kupinas gerų ir blogų įvykių, tačiau kai kuriuos žmones galime vadinti gimusiais po laiminga žvaigžde. Astrologai teigia, kad tam didelį poveikį turi žmogaus Zodiako ženklas, todėl naudinga išsiaiškinti, kurių ženklų atstovai gali būti laikomi laimingiausiais.

Šaulys

Šauliai tiesiog spinduliuoja teigiama energija. Šio ženklo atstovai savyje randa jėgų įveikti bet kokius sunkumus ir kliūtis. Net ir subrendusio Šaulio širdyje vis dar slypi vaikas, kuris visuomet randa, kuo galėtų pasidžiaugti.

Šauliai nesiliauja kvailioti net ir senatvėje. Aplinkiniai labai vertina šio ženklo atstovų humoro jausmą ir gebėjimą gyventi be jokių rūpesčių. Jie per daug nesigilina į problemas ir neapkrauna jomis kitų žmonių.

Mergelė

Mergelės mėgsta skųstis gyvenimu, tačiau iš tiesų joms tikrai sekasi. Šio ženklo atstovai visada laikosi iš anksto parengto plano ir stengiasi, kad viskas būtų tiesiog tobula. Jei Mergelę ištinka rimtos problemos, ji neturi laiko graužtis ar skųstis, nes visas savo jėgas sutelkia į problemos sprendimą.

Mergelės ženklo atstovų gyvenime tikrai nestinga džiaugsmingų akimirkų, tačiau jie ne visada visa tai tinkamai įvertina.

Žuvys

Žuvų pasaulis yra tarsi paveikslas, užpildytas įmantriomis figūromis ir ryškiomis spalvomis. Tai – vienintelis Zodiako ženklas, kurį džiugina buvimas vienumoje, be to, šio ženklo atstovai dažnai yra linkę į savistabą. Žuvys gyvena tikrai įdomų gyvenimą, nes šio ženklo atstovai visiškai nepaiso kitų žmonių nuomonės.

Šio ženklo atstovai yra tikri romantikai: jie dažnai sustoja vien tam, kad pasigrožėtų lietumi ar besiskleidžiančiais pumpurais. Jie laimingi, nes gyvena savo malonumui, o ne tam, kad kažkam ką nors įrodytų.

Vandenis

Visu mylintys Vandeniai nesivelia į karštus ginčus ir konfliktus. Jie tiesiog daro viską taip, kaip jiems atrodo geriausia. Šio ženklo atstovai dažnai pasikliauja savo vidiniu balsu, ir nesuka galvos dėl problemų. Net ir netinkamai pasielgę jie iš to nedaro katastrofos: Vandeniai visada randa būdų, kaip ištaisyti savo klaidas.

Vandeniai nepripažįsta tinginystės ir yra visada pasiruošę pradėti naują veiklą, kuri tampa jų įkvėpimo šaltiniu. Šio ženklo atstovams labai svarbu susirasti sielos draugą, kuris su jais dalintųsi džiaugsmu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].