Seksualumas – kas tai? Tai yra tai, kas mus traukia ir verčia džiaugtis, tai yra mūsų gyvybinės jėgos pagrindas.

REKLAMA

Kiekvienas iš mūsų turime savo seksualumo tipą, kuris diktuoja savo taisykles. Apie tai, kokie seksualumo tipai būdingi skirtingiems Zodiako ženklams, skaitykite šiame straipsnyje.

REKLAMA

Avinas

Avinų seksualumas yra ryškus, tiesioginis ir bekompromisis. Jie tiksliai žino, ko ir kaip nori, ir tai parodo be jokių tabu.

Jautis

Jaučiai – švelnaus, jausmingo seksualumo savininkai. Jie – kaip saldus klampus medus: labai nori, bet bijo įklimpti.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynių seksualumas lengvas, erdvus, nepastovus. Atrodo, kad tiesiog buvo noras, o kur jis dabar?.. Nesvarbu, greitai atsiras naujas!

Vėžys

Vėžio seksualumas švelnus, jaudinantis, netgi rūpestingas. Svarbu, kad tai kuo pilniau pasireikštų tik per ilgą laiką, stabiliuose santykiuose.

REKLAMA

Liūtas

Liūtai ryškūs, kūrybingi, teatrališki. Jų seksualumas dažnai turi gražesnę formą nei gilus turinys. Ir vis dėlto jie yra ugnis!

REKLAMA

Mergelė

Mergelės yra santūrios ir dažnai atrodo veidmainės, tačiau viduje jos turi tikrą troškimų ugnikalnį. Jų seksualumas – kaip ugnis po ledu.

Svarstyklės

Svarstyklės labiau romantiškos nei seksualios. Jos vilioja ir žodžiais, muzika, spalvomis ir kvapais – tai yra, nieko gyvuliško ir pirmapradžio čia nerasite.

REKLAMA

Skorpionas

Apie Skorpionų seksualinę energiją sklando legendos, ir dėl geros priežasties. Skorpionai priklausomi nuo savo impulsų, jie visada gerai jaučiasi gerai ir gauna tai, ko nori. Ir visi kiti taip pat tai supranta.

Šaulys

Šaulio seksualumas yra užkariautojo seksualumas. Šauliams svarbu gauti tai, kas geriausia, trokštama, todėl jie yra pasirengę išnaudojimui. Tačiau po to, kai Šaulys gauna savo, jo susidomėjimas smarkiai sumažėja.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragio seksualumas yra kažkas ne iki galo suprasta, kažkas sako, kad Ožiaragiai nėra linkę į seksą, o tie, kurie juos pažįsta iš arti, žino kad tai nėra tiesa. Bet kokiu atveju verta pabandyti su jais kurti santykius.

REKLAMA

Vandenis

Vandenio seksualumas – tai lyg sujungus Dvynius ir Svarstykles. Tai kažkas siaubingai romantiško ir nepastovaus. Visai kaip ir pats Vandenis.

Žuvis

Žuvys – labai švelnūs ir nesuprantami žmonės, jų seksualumas toks pat. Tas, kuris sugebės tai išspręsti, apdovanojamas super prizu. Kas tai – niekas nežino, bet visi nori tai gauti. Tiesą sakant, tai yra Žuvų seksualumo esmė – jos yra siaubingai paslaptingos!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].