Finansiniai įsipareigojimai visada slegia. Vis dėlto, kartais prireikia pasiskolinti pinigų. Dauguma žmonių stengiasi kiek įmanoma greičiau atsikratyti turimų finansinių įsipareigojimų, todėl jie dirba viršvalandžius ar imasi kitų priemonių, kurios padeda greičiau grąžinti skolas. Deja, skolų grąžinimas ne visada yra pakankamai sklandus. Astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai tą puikiai supranta, todėl yra linkę nurašyti savo draugų skolas. Jiems draugystė yra kur kas svarbesnė nei pinigai.

REKLAMA

Vandenis

REKLAMA

Šio Zodiako ženklo atstovai išsiskiria nuoširdumu ir gerumu. Vandeniai nėra godūs, o savo draugams jie nieko negaili. Jie visada noriai padeda savo draugams: jie tą daro net ir tada, jei puikiai žino, kad draugai negalės tinkamai išreikšti padėkos.

Vandeniai labai džiaugiasi, jei gali būti naudingi kitiems žmonėms. Šio Zodiako ženklo atstovai gali nė nemirktelėję nurašyti savo draugų skolas, ir dėl to nesukti galvos.

REKLAMA

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovams yra labai svarbi draugų ir artimųjų savijauta. Jei tik Svarstyklės turės tokią galimybę, jos tikrai prisidės prie savo artimų žmonių gerovės.

REKLAMA

Svarstyklės tikrai nereikalaus, kad grąžintumėte paskolintus pinigus. Jei šio Zodiako ženklo atstovui nuspręsite grąžinti skolą, jis tai laikys malonia premija, bet ne būtinybe.

Šaulys

REKLAMA

Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams lapkričio 16 d.- 22 d

Šio  Zodiako ženklo atstovai mano, kad pinigai nėra kažkas labai svarbaus, ką vertėtų branginti. Būtent todėl šio Zodiako ženklo atstovas noriai skolina pinigus, ir visiškai nesuka galvos, ar ši skola jam bus grąžinta. Ilgainiui Šaulys gali apskritai pamiršti apie skolą.

REKLAMA

Šio ženklo atstovai mano, kad už gerus darbus jie anksčiau ar vėliau tikrai sulauks atlygio, todėl jie nesigraužia, jei kas nors pamiršta grąžinti skolą.

Nors dauguma žmonių yra linkę priminti apie skolas, tačiau minėtų Zodiako ženklų atstovams tai negalioja.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].