Visuotinai priimta, kad tik moterys sugeba būti kaprizingos ir gadinti nervus sau ir kitiems, tačiau taip nėra. Astrologai įsitikinę, kad tarp stipriosios lyties atstovų yra lygiai taip pat besielgiančių, o juos galima išskirti pagal Zodiako ženklą.

REKLAMA

Liūtas

Liūtai labai dažnai aukština savo asmenį. Šio Zodiako ženklo atstovams sunku įtikti, jiems niekada niekas nepatinka. Todėl jei artimai bendraujate su Liūtais, tuomet neturėtumėte aštriai reaguoti į jų elgesį, nes kitaip jie tiesiog nemoka.

REKLAMA

Mergelė

Šio Zodiako ženklo vyrai yra labai išrankūs ir reiklūs. Jie mėgsta mokyti kitus apie viską pasaulyje, manydami, kad tik jų nuomonė yra teisinga. Mergelių atstovai visada stengiasi palankiai prisistatyti mažiau sėkmingo pašnekovo fone. Be to, vargu ar juos galima pavadinti emociškai stabiliais žmonėmis, todėl ginčuose su jais bus lengviau priimti jų požiūrį, jei siekiate išlaikyti gerus santykius.

Ožiaragis

šeimoje

REKLAMA

Manoma, kad gimusieji po šiuo ženklu yra labai santūrūs ir protingi, tačiau iš tikrųjų Ožiaragio ženklo vyrai yra gana kaprizingi. O ginčuose jiems visiškai nėra lygių, tiesiog neįmanoma priversti jų pakeisti savo požiūrio. Jei Ožiaragis vis dėlto sutinka su pašnekovu, tai reiškia tik tai, kad jo nuomonė sutapo su kita, arba jis tiesiog nenori eikvoti savo jėgų ir energijos įrodinėdamas priešingai.

Žuvys

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta atkreipti dėmesį į kitų trūkumus, iškelti save aukščiau už kitus. Žuvų ženklo vyrai gali rasti trūkumų net ir idealiausiuose žmonėse. Be to, būdami santykiuose mėgsta išbandyti išrinktosios kantrybę. Tačiau prie viso to šie vyrai tikisi iš partnerės jausmingumo, rūpesčio ir dėmesio. Santykiai su šio Zodiako ženklo atstovais tiks ne silpnų nervų merginoms.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].