Nemylėti Svarstyklių yra sunku, nes jos – bendraujantys ir malonūs žmonės. Tačiau, kaip rodo praktika, gerumas ne visada reiškia, kad visi aplinkiniai tave mylės ir dievins. Tarp Zodiako ženklų taip pat yra tokių su kuriais Svarstyklėms sunku sutarti. Jie ne provokatoriai ir ne visiems trukdo eiti į priekį. Tačiau tiesiog šie Zodiako ženklai yra linkę nesutarti. Dėl šios priežasties Svarstyklės neturi prisiekusių priešų, tačiau yra tokių, kuriuos gali suerzinti.

Mergelė

Mergelės nemėgsta Svarstyklių, nes mano, kad šie žmonės yra per daug pretenzingi. Taip, kai kur Svarstyklės gali įdarbinti savo aktorinius įgūdžius, tačiau dažniausiai jos yra nuoširdžios. Mergelėms tereikia šiek tiek daugiau pabendrauti su šio Oro ženklo atstovais, kad juos geriau suprastų. Tai išspręs visas nesusipratimo ir nepasitikėjimo problemas.

Šaulys

Šaulys, kaip ir Mergelė, nemėgsta Svarstyklių, nes jiems trūksta informacijos apie šiuos žmones. Šauliai yra pirmos klasės manipuliatoriai ir tiesiog apsigimę psichologai, tačiau kažkodėl nemoka suprasti Svarstyklių. Tai juos erzina, o susierzinimas sukelia nepasitikėjimą ir nemeilę. Pasirodo, Šauliui paslėptos neapykantos Svarstyklėms priežastis – banali nežinomybės baimė.

Ožiaragis

Svarstyklės – mėgstančios atsipalaiduoti, pamirštančios viską, įskaitant pažadus ir įsipareigojimus. Ožiaragiai nekenčia žmonių, kurie gali sau leisti viską mesti dėl savo reikalų ir pamiršti kitus. Jei Svarstyklės nori įtikti Ožiaragiams ar bent jau jų neerzinti, provokuodamos skandalus ir neapykantą, jos turėtų būti šiek tiek atsakingesnės. Priešingu atveju Ožiaragiai taps tyliais Svarstyklių priešais ir, kaip žinote, tylus priešas yra pavojingiausias priešas.

Tai trys potencialūs ženklai, kuriems Svarstyklės gali nepatikti. Astrologai ir ekspertai pastebi, kad su Svarstyklėmis gali puikiai sutarti net patys konfliktiškiausi ir grubiausi Zodiako ženklai, nes jos paperka kitus savo gerumu ir atvirumu. Jūs neturėtumėte būti nusiteikę neigiamai šių žmonių atžvilgiu, nes dažniausiai jie yra nuoširdūs.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].