2022 metai bus Tigro įtakoje, tačiau jie pilnai įsigalios tik prasidėjus Naujiems metams pagal Rytų kalendorių. Ekspertai atskleidė, kada tiksliai 2022 metai prasidės Rytuose.

Tigro metai bus kitokie. Svarbu prisiminti, kad šis globėjas gyvūnas turės didžiausią įtaką ne nuo sausio 1 dienos, o nuo Rytietiško kalendoriaus Naujųjų metų pradžios.

Kodėl Rytuose Naujųjų metų data yra nepastovi?

Tai susiję su besikeičiančiomis mėnulio fazėmis. Beje, Naujieji metai Kinijoje ir kaimyninėse šalyse vadinami Pavasario švente. Kiekvieną kartą tai vyksta per antrąją Mėnulio jaunatį po žiemos saulėgrįžos.

Jei norite ateityje patys paskaičiuoti, kada bus rytietiški Naujieji metai, galite paprasčiausiai nuo gruodžio 21 dienos Mėnulio kalendoriuje paskaičiuoti, kada prasidės antroji Mėnulio jaunatis. Tai ir bus Pavasario šventės pradžios diena.

Kada pagal Rytų kalendorių prasidės 2022 metai?

Šį kartą naujojo gyvūno talismano galios įsiteisins nuo vasario 1 dienos. Pagal rytietiškas tradicijas, šią dieną turėtumėte stengtis kuo daugiau laiko praleisti su savo artimaisiais.

Nepraleiskite progos praleisti vakarą artimųjų apsuptyje. Jei pasikliaujant rytietiškais prietarais, tai pritrauks daug sėkmės ir padės jums labiau suartėti, atrasti daugiau tarpusavio pasitikėjimo, susidūrus su naujais iššūkiais ateinančiais naujais metais.

Tai taip pat geras metas dovanoti dovanas vienas kitam. Kinai mėgsta dovanoti vieni kitiems pinigų, todėl jums nereikia ruošti vasario 1-osios dienos dovanų – galite tiesiog padovanoti gražią finansinę dovaną.

Vandens Tigrą reikėtų pasitikti švariame bute ar name. Būtinai sutvarkykite patalpas ir pradėkite nuo grindų ir indų šveitimo, tada atsargiai pereikite prie dulkių šluostymo ir valymo. Taigi, būtent tokiu eiliškumu reiktų pradėti tvarkytis pagal Rytų kalendorių 2022 metais.

Visai nesvarbu, kokia šventė mūsų laukia, svarbu, kaip mes ją švęsime. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti tam, kaip mes patys atrodome. Mūsų ekspertai pastebi, kad vasario 1 dieną geriausios drabužių spalvos bus mėlyna, smėlio ir juoda, o palankiausi talismanai – platinos papuošalai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].