Kurie Zodiako ženklai labiausiai mėgsta kišti nosį į kitų reikalus?

Ar labai smalsus esate? Ar jūsų smalsumas toks didelis, kad negalite susivaldyti ir nesikišti į kitų žmonių reikalus? Išsiaiškinkime, kiek labai ši savybė priklauso nuo Zodiako ženklo, po kuriuo gimėme. Kurie Zodiako ženklai labiausiai kiša nosį ne į savo reikalus?

12 vieta – Ožiaragis

ožiaragis

Šio ženklo atstovai yra labai abejingi tam, kas vyksta asmeniniame kitų žmonių gyvenime. Jų dėmesys sutelktas į jų pačių reikalus ir problemas. Naujausios apkalbos jiems neįdomios, o gandų skleidimą jie laiko labai siaurai mąstančių žmonių užsiėmimu. Jie nedalyvauja nenaudinguose ir beprasmiuose pokalbiuose, todėl sugeba išlaikyti tvarką savo galvose.

11 vieta – Svarstyklės

svarstyklės, žodis, horoskopas, rugsėjo

Svarstyklės mėgsta planuoti, kaip leis laiką savaitgalį, kada spręs vieną ar kitą problemą, kokia savaitės diena yra patogiausia susitikti su draugais po darbo ir pan. Jos vertina produktyvumą visame kame, ką daro. Jos neturi nei laiko, nei noro klausytis apkalbų ir aptarinėti kitų žmonių gyvenimo.

10 vieta – Jautis

jautis

Svetimas gyvenimas šio ženklo atstovams neįdomus. Šie žmonės labiau rūpinasi savo gyvenimo harmonija. Jie tiki, kad pirmiausia reikia susikurti idealų gyvenimą, o tada pasidomėti kieno nors kito bėdomis. Bet, kaip žinote, niekas pasaulyje nėra tobulas. Todėl jie stengiasi, tobulėja ir nekreipia dėmesio į gandus.

9 vieta – Vandenis

vandenis, žodis, horoskopas, rugsėjo

Vandeniai yra labai smalsūs. Juos domina įvairių tipų bendravimo psichologija, žmonių santykių pagrindai, bet ne asmeninis jų gyvenimas. Jei juos domina tam tikra situacija, tai tik dėl to, kad padarytų išvadas sau, o ne tam, kad patenkintų savo smalsumą.

8 vieta – Skorpionas

skorpionas

Skorpionai retai apkalba kitus. To priežastis yra jų tiesmukumas. Kartais jie būna net pernelyg tiesmuki. Todėl, jei Skorpionai staiga susidomės kokiu nors klausimu, jis nedvejodami paklaus tiesiogiai ir tikrai nesišnabždės už nugaros. Tačiau paprastai jie retai domisi svetimais gyvenimais.

7 vieta – Žuvys

žuvys

Žuvys ne itin domisi gandais apie kitus. Pirma, jos visada labai susitelkia į savo norus ir problemas, tad galvoje nelieka vietos mintims apie nepažįstamus žmones. Antra, jos turi nuostabią intuiciją ir sugeba lengvai atspėti, ar gandas tikras, ar melagingas. Kai nebėra mįslės, tada gandas tampa paprasčiausiai neįdomus.

6 vieta – Avinas

avinas, žodis, horoskopas, rugsėjo

Šio ženklo atstovų susidomėjimas apkalbomis priklauso nuo kelių veiksnių. Tam įtakos turi tai, kaip jie gerai pažįsta tą žmogų, ar labai patikimas gandas ir net kokia jų nuotaika. Avinams daug kas priklauso nuo jų nuotaikos. Todėl sunku juos priskirti gandų nešiotojams ar žmonėms, kuriems kito asmeninis gyvenimas neįdomus. Avinai čia užima aukso viduriuką.

5 vieta – Mergelė

mergelė, žodis

Mergelės mėgsta sužinoti kitų žmonių paslaptis. Žinoma, jos nesistengs visaip išsiaiškinti, ar jų kolegė iš tikrųjų nėščia, ir ar tiesa, kad jos vyras apgaudinėja ją. Bet jei draugiško pokalbio metu bus užsiminta apie tokias naujienas, jos su malonumu jas išklausys ir leisis į diskusiją. Bet apkalbų jos toliau neskleis.

4 vieta – Liūtas

liūtas, horoskopas, rugsėjo

Viena mėgstamiausių Liūtų pramogų yra naujausių žinių aptarimas. Jie tiesiog mėgsta intrigas. Jiems patinka klausytis šviežių apkalbų ir kartais jas perduoti savo draugams. Todėl šio Zodiako ženklo atstovus galima priskirti gandų nešiotojų grupei. Kartais jie netgi gali sąmoningai paskleisti piktą gandą, kad atkeršytų priešui.

3 vieta – Šaulys

šaulys, žodis, horoskopas, rugsėjo

Kitas Zodiako ženklas, kurį galima priskirti prie gandų nešiotojų, yra Šaulys. Jo atstovams patinka klausytis įvairių istorijų apie kitus, ypač jei jie pažįsta tuos žmones. Jie neatsisako išgirstais įvykiais pasidalinti su savo draugais ar šeimos nariais.

2 vieta – Vėžys

vėžys,žodis

Vėžiai labai dažnai tampa visokių naujienų ir apkalbų platintojais. Prieš perpasakodami tai, ką išgirdo, kitiems, jie net nesistengia įsitikinti, ar gandai teisingi, ar ne. Bet jei staiga kils skandalas, Vėžiai tvirtins, kad jie nieko panašaus nesakė.

1 vieta – Dvyniai

dvyniai, horoskopas, rugsėjo

Smalsiausias Zodiako ženklas yra Dvyniai. Būtent jų atstovai labiausiai mėgsta skandalus, intrigas ir apkalbas. Šie žmonės nemoka saugoti paslapčių, gali netyčia išduoti paslaptį ir iš to gimsta apkalbos. Dvyniai mėgsta sužinoti savo draugų, pažįstamų ir tiesiog žinomų žmonių asmeninio gyvenimo detales.

Ar sutinkate su vieta, kuri priskirta jūsų Zodiako ženklui?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].