Laimės negali būti per daug. Būtent šią frazę galima išgirsti kalbant apie daugiavaikius tėvus. Visi tai traktuoja skirtingai. Kažkas mano, kad keli vaikai yra per daug. Kažkam atrodo, kad didelėje šeimoje gyventi gera, nes niekada nenuobodu. Tačiau ne visi ryžtasi tokią šeimą sukurti.

REKLAMA

Dažniausiai daugiavaikiais tėvais tampa tam tikri žmonės. Jie gimsta po keliais Zodiako ženklais.

REKLAMA

Liūtas

Šie asmenys turi daug jėgų ir energijos. Liūtai jų nešvaistys veltui, nukreips tik į tai, kas jiems atrodo svarbu. Jie vertina savo įvaizdį labiau už viską pasaulyje, todėl stengsis sukurti tokį, kuris būtų tobulas. Kadangi šeima yra neatsiejama jo dalis, šio žvaigždyno atstovai neatsisako ją kurti. Liūtai neapsiriboja tuo, kad tik tuokiasi arba gyvena kartu su partneriu. Jie taip pat iš karto susilaukia vaikų, nori turėti keletą palikuonių. Tik tokia šeima Liūtams atrodo pilnavertė.

Skorpionas

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai nenori nuobodžiauti. Skorpionai nori gyventi didelėje šeimoje, išsikelia sau tokį tikslą ir jo siekia. Jiems neatrodo, kad rūpesčiai, problemos su vaikais yra baisios.  Jie mėgsta padėti vaikams, daryti tai, kas pagerintų jų gyvenimą. Skorpionai niekada nesiskųs nuovargiu, nors ir turės daug darbų namuose.

REKLAMA

Šie ambicingi asmenys taip pat turės laiko eiti į darbus, kur nustebins ne tik aplinkinius, bet net ir save pačius.

Ožiaragis

manieros

REKLAMA

Šio ženklo žmonės, nors ir yra apsėsti darbo, nors sako, kad asmeninis gyvenimas jiems nesvarbus, vaikų niekada neatsisako. Ožiaragiai didžiuosis, kad jų turi daug, džiaugsis šiuo faktu. Net ir būdami labai užsiėmę, šio žvaigždyno atstovai ras laiko vaikams, užsiims su jais, pasidalins savo patirtimi. Ožiaragiai mielai ko nors išmokys juos, kol dar maži ir stebės, kaip vaikai tai panaudoja praktikoje.

Daug vaikų turėti nėra bausmė. Tokiai nuomonei pritaria įvardintų žvaigždynų atstovais, kurie neatsisako susilaukti kelių vaikų.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].