Vaiko auginimas – sudėtingas procesas, reikalaujantis daug žinių. Vis dėlto, kartais tenka pasikliauti intuicija, ir elgtis taip, kaip liepia širdis.

REKLAMA

Deja, ne visiems yra lemta būti puikiais tėvais, kurie vaikų auklėjime nedaro jokių klaidų. Astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai klysta dažniau nei kiti, taigi, išsiaiškinkime, kurie tai ženklai.

REKLAMA

Vandenis

Šio Zodiako ženklo atstovai labai vertina laisvę ir nepriklausomybę. Vandeniai to neatsisako net ir susilaukę vaikų.

REKLAMA

Savo vaikams Vandeniai suteikia labai daug laisvės. Tą jie daro net ir tada, kai vaikui gali kilti pavojus. Vandenio vaikai gali įgyti tam tikrų neigiamų charakterio bruožų, kuriuos pakeisti bus labai sunku.

Liūtas

REKLAMA

Net ir tada, jei vaikas elgsis iššaukiančiai, Liūtas su savo atžalomis bus labai švelnus.  Liūtas savo vaikui ir toliau pirks brangias dovanas, stengsis vaiką nuraminti ir susitarti, kad nuo šiol jis elgsis taip, kaip nori jo tėvai.

REKLAMA

Liūtui neatrodo, kad taip jis tik dar labiau paskatina neigiamą vaiko elgesį. Deja, šio Zodiako ženklo atstovai tą supranta tik tada, kai tampa per vėlu ką nors pakeisti.

Mergelė

REKLAMA

Šio Zodiako ženklo mamos ir tėčiai nuvertina vaiko gebėjimus, o blogiausia yra tai, kad jie tą daro nuolatos. Tai, žinoma, turi neigiamą poveikį vaiko savivertei.

REKLAMA

Mergelės ženklo atstovai gali nuolat kartoti, kad jie, būdami savo vaiko amžiaus, pasižymėjo kur kas geresniais gebėjimais, ir tai vaiką gali labai skaudinti.

Nors minėtų Zodiako ženklo atstovų tėvai savo vaikams linki tik paties geriausio, tačiau auklėjimo procese jie daro daug klaidų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.