Juk dažnai palyginame žmones su tam tikrais gyvūnais. Ir tai nėra atsitiktinumas! Nes kiekvienas zodiako ženklas atitinka savo gyvūną.

Žuvys – lapė

Lapės yra gudrios ir labai gražios būtybės. Jos gali apžavėti visus. Todėl jos pavojingos. Pačią lapę prisijaukinti nėra lengva.

Tai taip pat taikoma Žuvims. Žuvys turi patrauklią išvaizdą ir skleidžia žavesį. Tačiau už išorinės išvaizdos gali slėptis klastingas ir šaltakraujis žmogus.

Avinas – meškėnas

Ką galima pasakyti apie meškėną? Tai gana mielas padarėlis. Kol neteks susidurti su juo akis į akį. Meškėnai yra pasirengę kovoti su visais. Štai kodėl Avinai yra į juos panašūs.

Jie būna mieli ir šmaikštauja. Kol nepastojate jam skersai kelio. Tai medžiotojai, kurie negaili  savo aukų, eina tiesiai į tikslą, nepastebėdami kliūčių.

Jautis – lokys

Lokys yra didžiulis gyvūnas, labai sunkus ir žiaurus. Jo bijo visi miško gyventojai. Kol jis nemiega. Jaučiui, kaip ir lokiui, labiau patinka laikytis atokiai nuo triukšmingos minios.

Ką jis daro tuo metu? Ilsisi gamtoje. Jautis nemėgsta, kai jo privatumą sutrikdo svetimi žmonės. Jei taip atsitiks, niekam nebus gerai. Bet ji tikrai apsaugos savo artimuosius.

Dvyniai – smėlyninė katė

Tai reta laukinių kačių rūšis. Jos turi įdomias akis ir dideles ausis, kad geriau girdėtų. Dvyniai taip pat mėgsta gauti informaciją.

Smėlyninė katė mėgsta vienatvę ir laukinėje gamtoje ji yra labai reta. Dvyniai taip pat gali atsiriboti nuo bendravimo, kad pasinertų į savo vidinį pasaulį.

Vėžys – liūtas

Vėžio viduje slypintis gyvūnas yra grakštus ir išdidus. Tai – tikras liūtas!

Vėžiui reikia savęs verto partnerio. Meilė pasirinktam žmogui gali išgaruoti, vos jis parodys savo silpną vietą.

Liūtas – naminė katė

Naminė katė pasižymi grožiu, meilumu, švelnumu, tačiau taip pat žino, kaip medžioti. Katėmis žavėjosi senovės Egipte. Liūto ženklo atstovus taip pat derėtų garbinti.

Jiems reikia pagirų, gerų žodžių ir pagarbos. Šio ženklo atstovai yra įpratę žaisti su savo aukomis.

Mergelė – vilkas

Vilkai yra labai protingi ir atsargūs. Mergelė taip pat turi šias savybes.

Rūpestinga ir gudri Mergelė niekada nepasiduos jausmams. Nes svarbiausia yra nepakenkti gaujai.

Svarstyklės – panda

Taip, panda yra žaisminga, juokinga ir apskritai – tikras meilumo įsikūnijimas. Bet vis dėlto tai yra plėšrūnas. Jei kiti lokiai valfo žuvį ir mėsą, panda nusprendė būti vegetare.

Neįmanoma pažvelgti į pandą be meilės ir šypsenos veide. Svarstyklės taip pat yra gana taikios būtybės. Prieš puldamos, jos pagalvoja 10 kartų.

Skorpionas – tigras

Susitikimas su tigru nieko gera nežada. Tai pavojingas ir nenuspėjamas gyvūnas. Tigrai kartais užpuola žmones be jokios priežasties. Skorpionai yra tikri tigrai.

Jie niekada negrįžta iš medžioklės be trofėjų. Jie mėgsta patį procesą, o ne rezultatą.

Šaulys – orka

Orkos dar vadinamos banginiais žudikais. Jų aukos neturi jokių šansų. Jos visada jas pasiekia tiksliai ir skausmingai. Šaulio ženklo atstovai taip pat gali kažką panašaus.

Iš orkų negalima atimti laisvės. Nelaisvėje jos tampa agresyvios, nyksta, o tada miršta. Šauliai taip pat netoleruoja apribojimų.

Ožiaragis – šuo

Šuo yra labai ištikimas, tarnauja žmogui, saugo namus, lydi į medžioklę, žaidžia su vaikais. Kai kuriuose namuose šuo yra praktiškai šeimos narys.

Ožiaragis yra atsidavęs savo šeimai ir draugams. Jam svarbiausia jų, o ne jo patiems gerovė.

Vandenis – šeškas

Šeškas yra nenuspėjamos prigimties meilus sutvėrimas. Tą patį galima pasakyti apie Vandenį. Jis lygioje vietoje gali iškelti grandiozinį skandalą, parodyti ašaras, sukurti chaosą ir sąmyšį.

Vandenis yra netikėtas. Jis greitai ir vikriai puola. Medžioklė visada duoda rezultatų.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].