Kokia pora nesijaudina, kad išduos savo partnerį? Atskleis Zodiako ženklas

Kai pora ruošiasi susituokti, partneriai yra tvirtai įsitikinę, kad tai yra jų pats geriausias pasirinkimas ir sprendimas, todėl tiki, jog gyvens laimingai ir visiškai pasitikės vienas kitu. Deja, gyvenimas gali pateikti nemalonių staigmenų -partnerio melą ar net išdavystę.

pora

Kokios poros viena kitą apgaudinėja?

Pasirodo, apgavystės ir partnerio neištikimybės įmanoma išvengti. Astrologai pristato zodiako ženklų poras, kurios skaudina vienas kitą ir net gali išduoti partnerį. Šių ženklų atstovai neturėtų tapti poromis.

pora

Ožiaragis ir Avinas

Šių ženklų atstovai yra aktyvūs siekiant tikslų, todėl jie visada juda į priekį. Tačiau dažnai jiems trūksta įvairių idėjų, ko reikia būtent šiuo metu, nes partneriai dažnai negirdi vienas kito ir tuomet meluoja partneriui, kad pasitaisytų.

pora

Žuvys ir Dvyniai

Mylinčios taiką ir tylumą Žuvys ne visada gali ištverti aktyvius ir labai plepius Dvynius, kurie visada turi ką papasakoti. Norėdami užtikrinti savo komfortą, Žuvų atstovai gali išrasti sau ligą ar užimtumą, kad tik partneris jo netrukdytų.

žuvys

Liūtas ir Jautis

Šiek tiek savanaudiškam Liūtui yra nuobodu būti šalia tylaus Jaučio, kuriam gera visuomet būti namuose. Liūtas, atvirkščiai, nenori sėdėti namuose, jam patinka vakarėliai ir linksmybės. Supykę Jaučiai tampa labai kerštingi ir net gali išduoti partnerį, tad Liūtams geriau kartais nusileisti Jaučiams.

jautis

Žinoma, kiekviena pora susiduria su tam tikrais sunkumais gyvenime. Svarbiausia yra kalbėtis su savo partneriu ir bandyti išspręsti problemas!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].