Kiekviena skalbimo mašina gali išdžiovinti drabužius. Daugelis žmonių vis dar nežino šios funkcijos

Reikia apsivilkti ką tik išskalbtus drėgnus marškinius? Prieš dėdami juos ant radiatoriaus arba pradėdami džiovinti plaukų džiovintuvu, būtinai pasinaudokite šiuo mažai žinomu metodu. Mes papasakosime, kaip išdžiovinti drabužius skalbimo mašinoje.

REKLAMA

Skalbimo mašinos-džiovyklės – tai įrenginiai, kurie tampa vis populiaresni. Tiesiog nustatykite atitinkamą programą ir po kelių dešimčių minučių turėsite švarius, kvepiančius ir sausus drabužius. Taip pat nereikia išskleisti drabužių džiovyklės, kuri užima daug vietos. Skalbinius galite „išdžiovinti“ įprastoje skalbimo mašinoje. Mes paaiškinsime, kaip tai padaryti.

REKLAMA

Kaip išdžiovinti drabužius skalbimo mašinoje?

Rudenį, kai temperatūra nukrenta žemiau 15 laipsnių šilumos, džiovinti skalbinius lauke tiesiog nėra prasmės. Štai tada išimame didžiules skalbinių džiovykles, kurios užima daug vietos. Pasitaiko, kad drabužiai būna drėgni net džiovinant juos per naktį. Taip yra todėl, kad rudenį ir žiemą daugumoje butų kaupiasi drėgmė. Drėgmės perteklius gali virsti pelėsiu. Tai labai pavojingas reiškinys, turintis nemažai rimtų pasekmių sveikatai. Kaip išspręsti šią problemą? „Išdžiovinkite“ drabužius skalbimo mašinoje. Kaip tai padaryti? Tiesiog išimkite drabužius ir išklokite skalbimo mašinos būgną sugeriančiais rankšluosčiais. Tada į būgną įdėkite drabužius ir nustatykite sukimo ciklą. Pasirinkite kuo daugiau sukimų. Rankšluosčiai sugers drėgmės perteklių, o drabužiai bus beveik sausi. Po to padėkite juos ant šildomo radiatoriaus. Po kelių minučių jie turi visiškai išdžiūti.

skalbimo

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].