Kas svarbu vyrams pagal jų Zodiako ženklą?

Ar kada susimąstėte, kas iš tikrųjų svarbu vyrams? Galite tai sužinoti pagal jų Zodiako ženklą! Skaitykite šį įdomų horoskopą ir sužinokite įdomybes apie savo išrinktąjį!

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avino vyrai vertina gyvenimo aistrą. Juos labai traukia moterys, kurios yra pakankamai motyvuotos siekti sėkmės, tačiau taip pat labai rūpinasi tuo, ką daro.

avinas, devizas, nuodėmė, pavydi, zodiako ženkla, savaitės horoskopas

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

Jaučio vyrai visų pirma vertina sąžiningumą. Jie turi jaustis saugūs su savo partneriu, nes Jaučiai mėgsta stabilų gyvenimą.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.) 

Dvyniai vyrai vertina moterį, kuri gali subalansuoti norą gerai praleisti laiką, tačiau suprastų, kada jau reikia ir sustoti. Tai yra kažkas, ką Dvynių vyrams sunku padaryti patiems. Jiems reikia moters, kuri padėtų surasti kontroliuoti gyvenimą ir išsaugotų sveiką protą.

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Jei mylite vyrą Vėžį, žinote, kad jis viską giliai jaučia. Šio tipo vyrams reikia žmogaus, į kurį galėtų atsiremti ir su kuo juo jaustųsi pakankamai patogiai.

vyrams

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūto atstovai garsėja savo šilta širdimi. Jie taip pat žinomi dėl savo atsidavimo, todėl turėtumėte žinoti, kad Liūtai vertina svetingas, patikimas moterį. Jie bus su ta, kuri jiems atvers savo širdį ir sielą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Zodiako ženklų reitingas: nuo tvarkingiausio iki mažiausiai tvarkingo

Mergelės ieško subalansuotų moterų. Šio ženklo atstovams reikia žmogaus, kuris vertina racionalaus mąstymo vertę, tačiau yra šiek tiek idealistas.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Šio tipo vyras vertina intelektą ir diplomatiją. Jis nori, kad jo partnerė sugebėtų pamatyti abi situacijos puses ir naudotų savo protą ir, kad pasiektų kompromisus tiek santykių viduje, tiek už jų ribų.

Turtas, 2021, jausmai

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpiono vyrai labiausiai vertina pasitikėjimą. Jie turi jaustis saugūs su savo partneriu, kad pajustų, jog gali būti visiškai savimi. Tik tuomet jie užmezga santykius.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Kaip ir Šaulių moterims, taip ir vyrams Šauliams reikalingas atviras partneris. Jie vertina tai, kai moteris priima savo prigimtį, myli gyvenimą ir nori visada sužinoti ką nors naujo.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. –  sausio 19 d.)

Ožiaragio atstovai yra tikslingi ir darbštūs. Jie vertina subalansuotą, tikslingą ir nematerialią moterį jų atžvilgiu. Jiems tai dar svarbiau nei artumas. Moteris, turinti tikslus ir aktyviai bandanti juos pasiekti, yra Ožiaragio idealas.

ožiaragis, gruodžio, vyrams

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Nepriklausomybę Vandenio vyrai vertina labiau už viską. Jie ieško moters, kuri gerbtų jų ribas ir suvoktų, kad jie taip pat elgsis su ja. Nors Vandenis supranta, kad poros daugumą dalykų daro kartu, jis nori kartais pabūti vienas (arba bent jau turėti laisvą minutę pailsėti nuo partnerės).

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Šio ženklo vyrai vertina gėrį. Jie ieško moters, derančios prie jų pačių emocijų. Šie vyrai nori būti su tokiu pat gailestingu žmogumi, kokie yra jie.

žuvys, Liepos

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].