Visi kartas nuo karto patiriame stresą – vieni dažniau, kiti rečiau. Tokiose situacijose kiekvieno Zodiako ženklo atstovai elgiasi skirtingai, todėl vieni su stresu kovoja efektyviau nei kiti. Visi norime nesirūpinti dėl smulkmenų, tačiau to išmokti nėra taip paprasta. Gyvenimas gali išmušti iš vėžių net stipriausius žmones. Svarbiausia – elgtis ramiai ir priimti sprendimus tokiose situacijose šalta galva. Beje, ne visi taip daro.

REKLAMA

Avinas

Avinai yra aktyvūs, dinamiški ir nervingi žmonės, tačiau streso metu jie tampa ramūs, tarsi tykodami grobio. Niekas nežino, kodėl taip nutinka, bet jei pastebite, kad Avinas kažkaip įtartinai tylus ir susikaupęs, vadinasi, jis tikrai turi tam tikrų problemų.

REKLAMA

Jautis

Jaučiai streso metu elgiasi geriau nei bet kas kitas. Jie neleidžia sau nervintis. Jie geriau nei bet kas kitas sugeba išlaikyti ramybę ir priimti teisingiausią sprendimą, kad įveiktų bet kokią problemą bet kurioje gyvenimo srityje.

Dvyniai

Dvyniai stresinėje situacijoje pasimeta ir negali priimti sprendimų. Jie visiškai praranda koncentraciją ir tiesiog sustingsta iš baimės ar sumišimo. Galima tvirtai teigti, kad Dvyniai nesinervina, nesikeikia ir nerodo jokios agresijos aplinkiniams.

REKLAMA

Vėžys

Vėžiai stresinėje situacijoje elgiasi maksimaliai nervingai. Jei kas nutinka, iškart skambina visiems iš eilės, bėga, šaukia, bruzda. Kartais tai net apsimoka, nes pavyksta atkreipti kitų dėmesį į kokios nors bendros problemos buvimą. Jei situacija liečia tik juos, jie nurimsta lėčiau.

Liūtas

Liūtai, susidūrę su sunkia gyvenimo situacija, gali pasinerti į save, išsigąsti, bet neilgam. Remiantis pastebėjimais, šio ženklo atstovai dažnai randa genialų sprendimą, padedantį blogą situaciją apversti aukštyn kojom ir galiausiai išeiti iš jos nugalėtojais.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės iš pradžių būna labai nusiminusios. Stresinės situacijos jas išmuša iš vėžių. Jos negali normaliai dirbti, nes yra labai susirūpinę. Dažnai Mergelės, bandydamos greitai išspręsti problemą, imasi neapgalvotų veiksmų. Žinoma, tai tik pablogina situaciją.

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklės streso metu ir atsiradus problemoms, kurių niekaip nepavyksta išspręsti, tiesiog atsipalaiduoja. Jos puikiai žino, kad nervai ir negatyvumas negali išspręsti problemos. Užuot ieškoję kaltų, jos tiesiog suteikia galimybę viskam nusistovėti, kad vėliau suprastų, ką tiksliai reikia daryti.

Skorpionas

Bet kokia situacija, kuri vyksta ne pagal planą, gali išmušti Skorpioną iš vėžių. Nepaisant to, šie žmonės vargu ar susierzins ir nervinsis ilgiau nei kelias minutes. Greičiausiai jie pasislėps nuo problemų darbe ar kitoje veikloje. Jiems taip pat reikės žmogaus, kuriam galėtų pasiskųsti.

REKLAMA

Šaulys

Svarbiausias Šaulių ginklas – optimizmas. Šauliai stresą pasitinka su šypsena, nes žino, kad bet kokia neigiama situacija anksčiau ar vėliau baigsis. Kartais atrodo, kad jų gyvenime streso visai nėra. Net jei kažkas juos tikrai supykdys, jie vis tiek tai slėps nuo visų.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra santūrūs. Daugeliu atvejų jie laiko neigiamus jausmus ir emocijas savyje. Šie žmonės mano, kad su stresu reikia kovoti tik šaltu protu ir savarankiškai. Vargu ar pamatysite, kaip jie nervingai prašo kieno nors pagalbos. Jiems norisi išsikalbėti, bet labai jau retai.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai yra labai ramūs, todėl pakankamai greitai išsprendžia problemas. Atrodo, tik prieš porą minučių skundėsi, kad viskas blogai, o dabar jie kupini jėgų ir ryžto. Jie dažnai kūrybiškai sprendžia stresines situacijas, ir tai pasiteisina.

REKLAMA

Žuvys

Streso metu Žuvys pasineria į save ir labai jaudinasi. Tokiais laikotarpiais joms labai reikia ko nors šalia. Sulaukę paramos ir nuraminimo, jos gali pradėti spręsti problemą įjungę savo nepaprastą protą. Kartais jos leidžia situacijai tekėti savo vaga, nes labai bijo suklysti.

Na, mes visi turime stresinių situacijų. Tačiau ne visi žinome, kaip elgtis. Jei savikontrolė ir dvasios tvirtumas nėra jūsų stiprioji pusė, astrologai ir ekspertai rekomenduoja pasinaudoti naudingais patarimais, kaip numalšinti stresą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].