Kaip kiekvienas Zodiako ženklas nori būti pabučiuotas?

Kiekvienas žmogus turi savo svajonių bučinį. Astrologai pasidalino savo žiniomis ir atskleidė, kaip reikia bučiuoti Zodiako ženklų atstovus.

REKLAMA

zodiako ženklai, horoskopas, rūpestingiausi zodiako ženklai, gyvenimas

Avinas (kovo 21–balandžio 19 d.)

Kad Avinas bučinį laikytų geru, jis turi būti linkęs į nuotykius. Didžiausia nuodėmė šiam Zodiako ženklui – nuobodumas. Išbandykite ką nors naujo – sumaišykite bučiavimosi technikas – nuo ​​švelnios iki aistringos, pabučiuokite Avino ženklo atstovo kaklą arba ausį, o tada pereikite prie jo burnos.

REKLAMA

Jautis (balandžio 20–gegužės 21 d.)

Jautis yra jausmingas ženklas. Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, mėgsta fizinį malonumą įvairiomis formomis. Stenkitės sužadinti kuo daugiau pojūčių jį bučiuodami. Žaiskite su jo plaukais, savo burna bučiuokite jo odą, šnabždėkite saldžias nešvankybes.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai nori, kad jų bučinys būtų kupinas aistros. Nesvarbu, ką darysite, bet jei elgsitės taip, lyg būtumėte labai aistringas žmogus, laimėsite Dvynių širdį. Rankomis suimkite jo veidą, lengvai patraukite link savęs už plaukų ir išleiskite tylias malonumo aimanas.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)

Vėžiui reikia romantiško bučinio. Tai kitoks nei laukinis Dvynių bučinys, kai jus apima aistra savo partneriui. Tiesiog būkite romantiškoje aplinkoje: kambaryje turi būti blankus apšvietimas, žvakės, muzika ir jūs abu susitelkę vienas į kitą.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, zodiako

REKLAMA

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 22 d.)

Galite padaryti Liūtą laimingą pabučiuodami jį, jei priversite jį pasijusti žvaigžde. Kai bučiuojatės, pagirkite jo įgūdžius.

Mergelė (rugpjūčio 23– rugsėjo 22 d.)

Idealus bučinys Mergelės ženklo atstovams yra sekti knygoje pateiktas instrukcijas ir eksperimentuoti. Sužavėkite jį savo techniniais įgūdžiais ir noru įtikti. Mergelės atstovams nėra nieko seksualesnio už pastangas, kurias įdedate bučiuodamiesi.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23– spalio 22 d.)

Svarstyklių ženklo atstovams bučinys yra priežastis nustatyti, kaip jaučiatės. Kai bučiuojate Svarstyklių atstovus, per bučinį turėtumėte parodyti, kaip jie jums rūpi. Veiksmo metu švelniai glamonėkite juos rankomis, būkite pasakiškai mieli ir aistringi.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 22 d.)

Skorpiono bučinys yra kova su juo: jis intensyvus ir aistringas. Leiskite Skorpionui imtis iniciatyvos, jis mielai parodys jums savo įgūdžius.

REKLAMA

skorpionas, viršininkai, vasaros, zodiako

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 21 d.)

Geras bučinys Šauliui turėtų būti žaismingas ir juokingas. Nebūkite monotoniški ir nekartokite savęs. Tyrinėkite jo kūną, pabučiuokite jį įvairiose vietose, sustokite pasijuokti ir pajuokauti. Atsisakykite rimtumo.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22– sausio 20 d.)

Ožiaragiui reikia tinkamo bučinio. Jis turėtų vykti vakarienės pabaigoje arba po filmo pasimatymo metu, turėtumėte būti gerai apsirengę ir maloniai kvepėti. Per daug nesijaudinkite, tai turėtų būti tradiciškai tobulas bučinys, apie kurį jis galėtų papasakoti savo draugams.

Vandenis (sausio 21– vasario 18 d.)

Geras bučinys Vandeniui yra aistringas, bet ne emocionalus. Tai pirmykščio troškimo, bet nebūtinai emociškai intymios patirties, patenkinimas. Pabandykite išjungti savo smegenis ir atskleisti savo gyvuliškus instinktus. Nelieskite jo veido ir nebūkite per daug romantiški, sutelkite dėmesį į fizinį ryšį.

REKLAMA

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)

Geras bučinys Žuvų ženklo atstovams turėtų būti natūralus. Vakaras turėtų būti romantiškas ir senamadiškas: jiems reikia sukurti tam tikrą nuotaiką intymia vakariene ir kokybiška muzika.

Neskubėkite, kai bučiuojate Žuvų ženklo atstovus, jūs ne lenktynėse. Kurkite aistrą ir mėgaukitės vienas kitu.

REKLAMA

bruožas, nuobodžiausi

Tai buvo straipsnis apie tai, kaip kiekvienas Zodiako ženklas nori būti pabučiuotas. Jei jis jums patiko, pasidalinkite juo socialiniuose tinkluose!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.