Kaip išsirinkti naminį gyvūnėlį, kuris suteiktų energijos?

Ar kada pagalvojote, kad augintinį galite pasirinkti ne tik pagal asmeninius pageidavimus, bet ir pastudijavę žvaigždžių mums duodamus patarimus? Patyrę astrologai įsitikinę, kad augintinį mums lemia likimas. Tad kokį naminį gyvūnėlį jums reikėtų pasirinkti?

Ugnies ženklai

avinas

Avinas, Liūtas ir Šaulys yra ugningos prigimties, todėl šunys ir katės nėra jų „tema“. Visai kas kita – egzotiški augintiniai, pavyzdžiui, pavojingos žuvys, gyvatės, vorai ir kiti gyviai, galintys sukelti svečiams isteriją. Jeigu jums nepatinka toks šeimos papildymas, galite rinktis neįprastos veislės šunį ar egzotišką katę, tokie gyvūnai ne tik puikiai jausis jūsų kompanijoje, bet ir puikiai atspindės jūsų vidinį pasaulį.

Žemės ženklai

Jaučiui, Mergelei ir Ožiaragiui šuo gali tapti puikiu draugu. Dažniausiai šie ženklai pasirenka šunis. Ilgi pasivaikščiojimai, vienybė su gamta – visa tai tinka žemės ženklams, ypač Jaučiui, kuris su amžiumi vis dažniau galvoja apie žemės sklypą priemiestyje. Reikėtų atidžiau pažvelgti į sarginių šunų veisles, su kuriomis galima ne tik vaikščioti, bet ir efektyviai treniruotis.

Oro ženklai

Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis dažnai gyvena savo pasaulyje. Šių ženklų atstovai yra labai kūrybingi žmonės. Rimti šunys ir pavojingi gyvūnai nėra jų dalykas, ko negalima pasakyti apie paukščius ir graužikus. Žiurkė ar papūga – puikus pasirinkimas, jei nenorite, kad namuose būtų daug plaukų. Beje, net ir mažus augintinius galima išmokyti reaguoti į jų vardą ar vykdyti paprastas komandas.

Vandens ženklai

Vėžiai, Skorpionai ir Žuvys taip pat dažniausiai renkasi šunis. Tiesa, skirtingai nei Žemės ženklai, Vandens ženklai labiau mėgsta medžiokles ir dekoratyvines veisles. Viskas priklauso nuo gyvenimo būdo: jei turite laiko ilgiems pasivaikščiojimams, rinkitės medžioklinį šunį, taip pat galite auginti mielą čihuahuą arba špicą. Šie šunys, nepaisant savo dydžio, yra neįtikėtinai protingi.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, naminį

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].