Kaip astrologija padeda atpažinti patikimus ir nepatikimus partnerius?

Tūkstančius metų žmonės kreipėsi į astrologus pagalbos, kad jie savo žiniomis paaiškintų, kaip susiklostys jų likimas, ko tikėtis ir ko nesitikėti dabartyje ir ateityje. Žinoma, vienas iš svarbiausių klausimų, kuris vis dar sprendžiamas astrologijos pagalba – partnerio pasirinkimas. Suderinamumo horoskopai visada yra populiariausių horoskopų topuose, ir tai nėra atsitiktinumas: kiekvienas žmogus nori žinoti, kuo galima pasitikėti, o kuo ne. Astrologija padės tai sužinoti.

REKLAMA

Tiesą sakant, vyro ir moters santykiai, astrologijos požiūriu, yra ištisas energijos laukų perjungimo mechanizmas ir įvairūs kiti scenarijai. Paprastai mes pritraukiame saviškius išbandymams arba laimingam gyvenimui. Svarbiausia nesivadovauti sugalvotu vyro ar moters įvaizdžiu, nesistengti išsirinkti sau partnerį, kuris niekada nebus ir neturėtų būti jūsų. Būtent to galima išvengti pasikliaujant astrologijos žiniomis.

REKLAMA

Pateiksime pavyzdį: manoma, kad Svarstyklių ženklo vyras yra beveik santykių etalonas, o Žuvų atstovai ištikimai tarnaus „savo šeimininkei“. Bet iš tikrųjų, ir tai patvirtinu savo praktikos patirtimi, moterys, susiradusios sau vyrus, kurių gimimo metu Venera buvo jų ženkle, retai jais būna patenkintos: Venera Mergelėje sukuria žiauriausius vyrus, kuriems moteris yra tik įrankis.

Todėl moteriai, gimusiai Venerai būnant Vėžio, Skorpiono ar Žuvų ženkle, geriau pasitarti su astrologu prieš pasirenkant ir apsigyvenant su vyru. Toks požiūris aktualus beveik visoms be išimties poroms, tik gimusiems po absoliučiai suderinamais ženklais nėra ko bijoti: čia tik kai kurie subjektyvūs gyvenimo konfliktai gali tapti kliūtimi jų laimei.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, astrologija

Su vyrais ta pati istorija: pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę atlieka du dangaus kūnai – Venera ir Mėnulis. Venera formuoja idėjas apie moteriškumą, seksualumą, bendrus interesus, o Mėnulis – apie moterį, motiną ir žmoną.

REKLAMA

Žinoma, tos pačios stichijos žmonės dažniau užmezga tvirtus ir ilgalaikius santykius, kuriuose viešpataus harmonija ir būtent tokia forma, kaip šią harmoniją supranta konkretaus elemento atstovai. Avinui lengviau užmegzti ryšius su ugningosios stichijos žmonėmis – Liūtu ir Šauliu.

Sunkiausia vandens stichijos atstovams: Žuvims, Vėžiams, Skorpionams. Dažnai jų santykiai su partneriais būna kupini dramų, ypač jei iš pradžių pasirenkamas ne tas partneris.

REKLAMA

Atsikratyti daugybės rizikų, galimų renkantis partnerį, padeda profesionalus astrologas, kuris sudarys individualų kiekvieno žmogaus žemėlapį ir, išanalizavęs pirminius duomenis, galės nustatyti patikimiausią palydovą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].