Astrologų įsitikinimu, švara ir tvarkingumas būdingi ne visiems Zodiako ženklams. Visų pirma, trims Zodiako ženklams netvarka namuose yra gana įprasta.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai pasiruošę apsivalyti prieš atvykstant svečiams, tačiau likusį laiką namuose jie ras svarbesnių reikalų. Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta gulėti namuose lovoje, žiūrėti televizorių, žaisti, valgyti saldumynus (ne jų gamintus), bei daryti viską, kad nereikėtų valytis.

REKLAMA

Tuo pačiu metu Skorpionai vadovaujasi naujausiomis technologijomis ir pirmieji įsigis naujo modelio robotą dulkių siurblį, indaplovę ir kt. Tačiau kiti namiškiai jais naudosis, bet tikrai ne Skorpionas.

Liūtas

REKLAMA

Liūtams neplauti indai kriauklėje nekelia nerimo. Jie tikrai sutvarkys reikalus, bet tik tada, kai liks laiko. Juk Liūtams svarbiausia jų išvaizda, o paskui visa kita. Jei Liūtas skuba į darbą, susitikimą, pasimatymą, tuomet pirmenybė teikiama ne paklotai lovai, o išlygintai suknelei ir švariems batams.

Dažnai Liūtai samdo darbuotojus, kurie padėtų jiems atlikti namų ruošos darbus. Šiuo laikotarpiu Liūtai sutelks dėmesį į papildomų pinigų uždirbimą.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragių negalima vadinti nešvariais, ypač vyrų. Tačiau moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra mažiau atsakingos už tvarką namuose. Jos gali gulėti ant lovos ir žiūrėti į telefoną valandų valandas, o net mažasis pirštelis nesusvyruos, kad atsistotų ir greitai ką nors sutvarkytų.

Dažnai Ožiaragiai paveda valymo pareigas savo vaikams, sutuoktiniams ir kitiems šeimos nariams. Ožiaragiai gali nuspręsti apsivalyti patys, tačiau tam turi atsitikti kažkas antgamtiško.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].