šamanų patarimai

Sentimentalumas daugiau ar mažiau būdingas kiekvienam žmogui. Vieni to neneigia, kiti visgi nenori pripažinti. Kiekvienas šią savybę demonstruoja skirtingai. Kai kurie asmenys stengiasi emocijas slėpti bei valdyti, net kai aplinkybės verčia atsiverti ir išreikšti jausmus.

REKLAMA

Tačiau yra žmonių, kurie gali verkti net išgirdę sentimentalią dainą. Šiandien atskleisime, kurių Zodiako ženklų atstovai yra itin jautrus ir nebijo to parodyti.

REKLAMA

Žuvys

Šio žvaigždyno atstovai itin jautrūs. Žuvys viską išnarsto, ir net kiekviename žodyje, kiekviename garse įžvelgia prasmę.

REKLAMA

Netgi vieno iš praeivių neatsargiai ištarta frazė gali išprovokuoti jausmų antplūdį. Tad apie muziką net kalbėti neverta. Žuvys verkia girdėdamos meilės dainas, arba kai skamba jaunystės dainos. Jos nepajėgia susitvardyti.

Mergelė

REKLAMA

Atrodytų, šio Zodiako ženklo atstovai nėra itin emocionalūs, mat jie gyvenime vadovaujasi protu, o ne jausmais. Tačiau praktika rodo, kad Mergelės vertina prisiminimus ir labai dažnai mintimis grįžta į praeitį, o tai padaryti padeda muzika.

REKLAMA

Jos prisimena vaikystę, kai girdi muzikinius kūrinius, galvoja apie savo tėvus, apie bendražygius, su kuriais kažkada smagiai leido laiką. Visa tai verčia Mergeles aikčioti, nes jos supranta, kad į praeitį, be abejo, grįžti niekada nebegalės. Ir dėl to joms darosi graudu.

Skorpionas

REKLAMA

Šio ženklo atstovai atrodo kiek atšiaurūs, todėl vargu ar kas gali pavadinti juos sentimentaliais. Tačiau iš tikrųjų, sentimentalumas būdingas Skorpionams. Šis jausmas pasireiškia jiems klausantis muzikos.

REKLAMA

Būtent ji atveria jų sielą, atskleidžia paslaptis. Galiausiai Skorpionai pradeda verkti, negali susitvardyti. Net ir viešumoje jie gali pradėti lieti ašaras girdėdami muziką, tačiau dėl kokių nors kitų priežasčių įsižeidę ar susierzinę jie emocijas visgi tramdo.

Jei norite pamatyti, kaip verkia išvardyti Zodiako ženklai – turėtumėte įjungti muziką. Šis triukas tikrai pasiteisins.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].