Negalima įsimylėti vėžio ženklo atstovų, nes jie turi tyriausią ir nuoširdžiausią širdį. 

Jis užmezga santykius be pašalinių motyvų ir nieko iš jūsų neprašo. Jis paprasčiausiai duos jums viską, ką turi, jei įrodysite, kad esate to verti. 

Negalima įsimylėti vėžio, nes jis saugo savo sielą. Jūs turite pabandyti priartėti prie jo. Jis atstums jus tikėdamasis, kad vėl pamėginsite jo siekti. 

Jo meilę ir pasitikėjimą sunku užsidirbti, tačiau visada sunku gauti geriausius dalykus.

Nemylėkite vėžio, nes jis atsimins viską, ką jūs jam sakote. Jis yra puikus klausytojas ir jam rūpi, ką jūs kalbate. Jis prisimena dalykus ir įvykius, kuriuos jau seniai pamiršote.

Negalima įsimylėti vėžio, nes jis per daug rūpestingas. Jis nerimauja dėl to, kaip jaučiatės, ir bijo sugadinti jausmus. Vėžio atstovai nori, kad būtumėte laimingas.

Tačiau jis taip pat turi vieną reikšmingą trūkumą – svarbu, ką žmonės apie juos galvoja.

Nemylėkite vėžio, nes jis yra labai jautrus ir emocingas. Jis išmokys pažvelgti į situacijas iš skirtingų kampų, būti atsargesniems. 

Pamatysite, kad jums rūpi ne tik jūs pats, bet ir visi aplinkiniai, kaip jūsų veiksmai ir žodžiai paveikia juos.

Negalima įsimylėti vėžio, nes jis nepasitiki savimi. Jis nervina daugybę žmonių, tampa drovus. 

Negalima įsimylėti vėžio, nes jis seka savo širdies raginimu. Net jei tai neracionalus ar nelogiškas pasirinkimas, jis elgsis taip, kaip jaučia. 

Jis yra užsispyręs, kai kalbama apie jo norus.

Negalima įsimylėti vėžio, nes jis yra ramus, mielas ir labai lengvai bendrauja. Susitikę su juo pajusite, kad jį pažįstate visą gyvenimą.

Negalima įsimylėti vėžio, nes jūs jau jį mylite. Galite atstumti jį ir pasakyti, kad nenorite santykių, tačiau vieną dieną pabusite ir suprasite, kad mylite jį labiau nei gyvenimą.

Išsiskyrimas su vėžiu jus tiesiog sužlugdys, tad jei nemokate priimti kompromisų, geriau vėžio atstovų neįsimylėti!

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].