Astrologai papasakojo, kas lapkričio pabaigoje pradės naują gyvenimo skyrių

Nuo lapkričio 10 dienos Merkurijus pereis į aktyvaus ir geranoriško Šaulio žvaigždyną, o tai atneš pokyčių. Iki šio mėnesio 30 dienos labiausiai pasiseks trijų Zodiako ženklų atstovams. Apie tai plačiau papasakojo astrologė.

REKLAMA

Visas rugsėjis bus tarsi viena didelė balta juosta 5 zodiako ženklams

Liūtai pokyčiams turėtų ruoštis nuo antrosios lapkričio pusės. Darbe galite tikėtis viršininkų palankumo ir kolegų palaikymo. Iki mėnesio pabaigos Liūtai turėtų dažniau būti viešumoje. Bus galimybė sutikti žmogų, kuris juos palaikys ir padės ateityje. Nauja pažintis pakeis Liūto prioritetus – jie kitaip žiūrės į savo gyvenimą ir supras, kaip pasiekti tai, ko nori.

REKLAMA

Šaulys turės progą keisti karjerą ir pagerinti finansinę padėtį. Šio ženklo atstovai pradės naują gyvenimo etapą. Verta įsiklausyti į seno draugo patarimą. Po lapkričio 15 dienos drąsiai galite tikėtis brangių dovanų. Mėnesio pabaigoje Šaulys gali leistis į kelionę.

Ožiaragiai savo komforto zoną turės palikti iki lapkričio pabaigos. Tai padaryti nebus lengva – šio ženklo atstovai įpratę gyventi pagal nusistovėjusį algoritmą ir jie nori laikytis taisyklių. Merkurijus privers šiuos žmones improvizuoti. Jūsų artimieji padės jums susidoroti su problemomis. Šį kartą vienas lauke tikrai ne karys. Ožiaragiams teks nervintis, bet tai tikrai pasiteisins. Netolimoje ateityje finansai ir karjera pagerės.

REKLAMA

ožiaragis, gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].