Astrologai įvardijo penkis Zodiako ženklus, kuriems 2023 metais gresia skurdas

Astrologai įvardijo penkis Zodiako ženklus, kurių atstovams kitąmet gresia rimti finansiniai sunkumai. Sužinokite, kas turi ypač atidžiai stebėti savo finansus.

REKLAMA

Avinas

Avinas finansines problemas pajus sausį. Šio ženklo atstovai turi būti kantrūs ir nepanikuoti. Vasarą jie galės pagerinti savo finansinę padėtį.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovai visus metus bus priversti dirbti be poilsio. Priešingu atveju jie rizikuoja pakliūti į finansinių sunkumų duobę. Rudenį jie pagaliau galės pamatyti šviesą tunelio gale.

Šaulys

Šaulius nustebins tai, kad jų pajamos neatitiks aukštų reikalavimų. Jiems pavyks išvengti pasaulinės nesėkmės, tačiau jie galvos apie darbo keitimą ar nuosavo verslo kūrimą.

Ožiaragis

Ožiaragių laukia gana geri metai, tačiau rudenį jiems prasidės sunkus metas.

Žuvys

Žuvų atstovai jausis tarsi sūpuoklėse: gerą uždarbį vis pakeis finansinės problemos. Šie žmonės turėtų ieškoti papildomų pajamų šaltinių ir susikurti finansinę gerovę.

bruožas, nuobodžiausi, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.