Astrologai įvardijo penkis Zodiako ženklus, kurie puikiai permato žmones

Vokiečių astrologai papasakojo, kurie Zodiako rato atstovai yra įžvalgiausi. Skaitykite straipsnį ir išsiaiškinkite, galbūt jūs esate šiame sąraše.

REKLAMA

Jautis

jautis, pinigų horoskopas, gruodžio

Jautis turi instinktą perprasti kitus. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, labiau mėgsta klausytis savo intuicijos, nei kliautis šaltu protu. Nėra prasmės stengtis nuo jų slėpti tiesą – Jautis iš karto supras, kas iš tikrųjų vyksta.

Vėžys

Vėžiai itin jautrūs tarpasmeninėms vibracijoms ir akimirksniu pajunta, kai kas nors jiems meluoja. Pastebėtina, kad Vėžiams ant ausų makaronus gali kabinti tik kiti Vėžiai.

Svarstyklės

Svarstyklės turi stiprų teisingumo jausmą, todėl labai jautriai reaguoja į apgaulę. Svarstyklėms meluoti neverta: tai simpatiški žmonės, galintys atleisti net ir grubiausią klaidą.

REKLAMA

Vandenis

Vandenis yra vienas socialiausių Zodiako ženklų, kuris mėgsta nuolat bendrauti. Šio ženklo atstovai geba suvokti visas aplink vykstančias subtilybes, kurios aplinkiniams nematomos. Vandenis nenuoširdumą pajus už mylios.

Žuvys

Žuvų atstovai kruopščiai analizuoja kiekvieną savo socialinę sąveiką, todėl savo „tyrimų bazėje“ turi daug skirtingų kitų elgesio modelių. Šie žmonės greitai supranta, kada jie yra mulkinami. Nuo jų nieko nepaslėpsite.

REKLAMA

gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].