Manda Epton, būdama vieniša mama, bandė pastoti nuo 39 metų, tačiau „stebuklas“ įvyko tik po 11 metų, kai moteriai jau buvo sukakę penkiasdešimt. Manda Epton gimė Oksforde, tačiau vėliau persikėlė į Sidnėjų (Australija) ir būdama 39 metų bandė pastoti po to, kai jos ilgalaikiai santykiai nesėkmingai nutrūko. Ji investavo apie 40 000 svarų sterlingų, kad įgyvendintų savo svajonę tapti motina, ir galiausiai, po vienuolikos metų bandymų pastojo! Po 23 nevaisingumo gydymo procedūrų ir 3 persileidimų moteris pagimdė nuostabius dvynukus.

REKLAMA

Pati Manda sako, kad jai ėmė trūkti pinigų, kuriuos ji išleido klinikose bandydama pastoti. Kaip akivaizdžiai patvirtina jos žodžiai, tai buvo labai sunki ir varginanti patirtis:

„Viena iš klinikų nukreipė mane pas psichologą, kuris man pasakė, kad turiu susitaikyti su tuo, jog būdama 43 metų niekada nebeturėsiu vaikų“.

REKLAMA

Akivaizdu, kad psichoterapeutas tikrai negalėjo žinoti, jog Manda be problemų pagimdys būdama 50 metų.

Kai viskas atrodė taip juoda, Manda svarstė ir kitas galimybes:

„Aš taip pat galvojau apie įsivaikinimą, bet laukiančiųjų eilė buvo užimta net septynerius metus į priekį, o vienišos moterys buvo pačio sąrašo gale“.

Galiausiai, gavusi draugės patarimą, Manda kreipėsi į kliniką Pietų Afrikoje ir atliko visą procedūrą už daug mažesnę kainą nei mokėjo per ankstesnius bandymus. Grįžusi namo į Australiją, ji nebuvo įsitikinus, kad viskas gerai pavyko, ir labai nerimavo, kai septintą nėštumo savaitę vyko į ultragarso tyrimą. Tačiau tada jai buvo atskleistas taip ilgai lauktas siurprizas!

REKLAMA

Šiuo metu laiminga mama Manda daug laiko praleidžia su savo dukromis ir teigia, kad buvimas vyresne motina turi daug privalumų, įskaitant tai, kad ji niekad nesidomi naujomis technologijomis ir nešvaisto per daug laiko prie mobiliojo telefono:

„Jaučiuosi esanti šiek tiek išmintingesnė, man nerūpi technologijos, kaip šiais laikais daro jaunesni tėvai. Todėl mieliau daugiau laiko praleidžiu žaisdama su vaikais parke ir užsiimdama smagia veikla, užuot ignoravusi juos ir žiūrėjusi į savo telefoną. Būdama laisvai samdoma darbuotoja ir turėdama savo verslą, gamindama ekologiškas antklodes ir minkštus žaislus vaikams, galiu daugiau laiko praleisti su jais”.

REKLAMA

Galime tik palinkėti šiai mamai ir jos mergaitėms kuo didžiausios sėkmės!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].