Pasaulis gali būti siaubingai nenuspėjama vieta, kupina pavojų ir rūpesčių.

REKLAMA

Nors tai liūdina, tačiau tokia ta tiesa. Vis dėlto, įvairių problemų bei rūpesčių visada buvo ir bus. Tiesiog tai yra mūsų žmogiškosios egzistencijos dalis.

Nuolat stengiamės visais įmanomais būdais dalytis žiniomis su skaitytojais. Mes atkreipiame dėmesį į ženklus ir signalus, kurių reikia saugotis, ir stengiamės paaiškinti, ką jie iš tikrųjų reiškia.

Šį kartą norime jus įspėti ir papasakoti apie sukčiavimo būdą, kuriuo nusikaltėliai bando išvilioti neatsargius vairuotojus iš savo automobilių.

REKLAMA

Galbūt girdėjote apie „palikto vaiko“ metodą, bet mes apie tai sužinojome tik tada, kai aptikome virusinį vienos mamos įrašą, kuriuo ji norėjo perspėti kuo daugiau žmonių.

Minėta moteris norėtų atkreipti visuomenės dėmesį į galimus pavojus sustojus patikrinti šalia kelio palikto vaikiško vežimėlio.

Įsivaizduokite tokią situaciją: važiuojate tamsiu keliu ir šalia kelio pastebite vežimėlį. Dauguma žmonių reaguoja instinktyviai ir gali sulėtinti greitį, kad pažiūrėtų atidžiau. Kai kuriais atvejais vairuotojas gali net palikti transporto priemonę, kad įsitikintų, jog viskas yra taip, kaip turėtų būti.

REKLAMA

Anot pranešimų, tai gali būti momentas, kai netoliese tykantys nusikaltėliai rengia pasalą.

„Taip, žmonės slepiasi“, – įrašą pakomentavo vienas „Facebook“ vartotoja. „Geriausiu atveju jie jus apiplėš, blogiausiu – sumuš“.

REKLAMA

Kitas vartotojas pridūrė: „Aš tiesiog paskambinčiau policijai, kad išnagrinėtų šį atvejį. Tai skamba gana žiauriai, bet tikrai neverta rizikuoti“.

Deja, tokio pobūdžio sukčiavimas, kai siekiama pasinaudoti žmonių gerumu, yra gana dažnas reiškinys. Tokia ir panaši taktika buvo naudojama jau nuo labai senų laikų. Išlikite budrūs ir saugokitės galimų pavojų.

Ar žinojote apie šį sukčių metodą? Papasakokite apie tai komentaruose ir įspėkite savo draugus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].