Astrologai įvardijo ligas, kurios dažniausiai paveikia skirtingus Zodiako ženklus

Kiekvieno Zodiako ženklo atstovai yra linkę į skirtingas ligas. Tai priklauso nuo organizmo savybių. Astrologai sudarė specialų horoskopą, pagal kurį galima iš anksto nustatyti konkrečios ligos atsiradimą ir vystymąsi.

REKLAMA

Avinas

Avino atstovams, nepaisant geros sveikatos, kuria garsėja šis ženklas, ekspertai patarė atidžiai stebėti širdies darbą ir mitybą.

Jautis

Jautis, anot astrologų, turėtų vengti šaltų gėrimų ir mesti rūkyti, nes jiems gresia gerklės ir kvėpavimo takų skausmai.

Dvyniai

Dvyniams dažnai trūksta naudingų mikroelementų organizme, o tai sukelia depresinę būseną ir apatiją, pažymėjo ekspertai.

REKLAMA

Vėžys

Vėžiams astrologai rekomendavo mažinti greito maisto vartojimą, nes šio Zodiako ženklo atstovai dažnai susiduria su antsvorio ir netinkamos medžiagų apykaitos problema.

Liūtas

Astrologai rekomendavo Liūtams sumažinti suvartojamų mėsos, pieno, saldumynų ir miltinių produktų kiekį. Dėl sąnarių ir judėjimo problemų šio ženklo atstovai taip pat linkę sparčiai priaugti svorio.

Mergelė

Nepaisant to, kad Mergelės atstovų sveikata paprastai yra gera, jie turėtų atidžiai stebėti savo stuburą ir mitybą.

REKLAMA

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako

Svarstyklės

Nugaros problemos dažnos Svarstyklių atstovams. Astrologai šio Zodiako ženklo žmonėms rekomendavo sportuoti ir didinti žuvies vartojimą, tai sumažins skoliozės riziką.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai nėra jautrūs rimtoms ligoms. Tačiau ekspertai pataria dažniau pasitikrinti savo sveikatą, ar nesergate venerinėmis ligomis.

Šaulys

Ekspertai Šauliui pataria dažniau užsiimti sportu ir stiprinti imuninę sistemą, rečiau naudotis tradicine medicina.

Ožiaragis

Ožiaragiams jauname amžiuje astrologai patarė atidžiai stebėti savo sveikatą. Subrendus, daugelis ligų, ekspertų nuomone, išnyks.

Vandenis

Vandeniai atidžiai stebi savo organizmą, todėl retai serga. Ekspertai patarė jiems valgyti daugiau žalių vaisių ir daržovių.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovai labiausiai linkę į psichikos ligas. Jiems astrologai patarė dažniau užsiimti fizine veikla ir į racioną neįtraukti kenksmingo maisto.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].