Gyvenimas su šiais žmonėmis tikrai nėra lengvas. Astrologai atskleidė, kurie Zodiako ženklai turi patį bjauriausią charakterį.

Avinas

Esate veiksmo žmogus ir jums sunku susitvarkyti su savo emocijomis. Geriausiomis dienomis jūsų entuziazmas ir jaudulys yra užkrečiami, tačiau jei kažkas jus nervina, aplinkiniams geriau pasislėpti. Jūs pasakysite pirmą dalyką, kuris jums šaus į galvą, kad ir kaip būtų nemalonu tai girdėti.

Galite pajusti, kad reikia ką nors padaryti, kad jums palengvėtų: trenkti kumščiu į sieną arba mojuoti rankomis pykčio metu. Jūsų pyktis gali būti trumpalaikis, tačiau jo trumpi protrūkiai yra pražūtingi ir netgi šiek tiek bauginantys, ypač tiems, kurie yra jūsų agresijos taikinys.

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Skorpionas

Ne veltui apie Skorpiono pyktį sklando legendos. Iš prigimties esate labai jautrus, nesavanaudiškas ir paslaptingas žmogus. Nors šios savybės yra teigiamos, jos yra svarbios jūsų charakterio sudedamosios dalys. Jūs puikiai slepiate pyktį, laukdami tobulos akimirkos, kada jį paleisti. Jūs kruopščiai renkate savo žodžius, bet tuo pačiu stengiatės, kad jie įskaudintų.

Kai kas nors jus įžeidžia, jūs nereaguojate akimirksniu, nes jums reikia laiko, kad priverstumėte žmones laukti jūsų atsakymo. Surinkę savo mintis, kalbėsite ir darysite viską, kad įskaudintumėte kitus taip, kaip jie įskaudino jus.

Jautis

Žmonės gali būti nustebinti jūsų šlykščios prigimties. Paprastai elgiatės ramiai ir esate atsipalaidavę, tačiau kai kas nors pradeda bandyti jūsų kantrybę ar žaisti jūsų nervais, jie pamato jūsų pusę, apie kurią anksčiau net nežinojo. Jūs esate kantrus, bet viskam yra ribos. Kai tai bus pasiekta, jūs tvirtai stovėsite iki pat pabaigos.

Atsižvelgiant į tai, kad niekas iš jūsų nesitiki tokio elgesio, tai suklaidins aplinkinius. Jūs dienas, savaites ir galbūt net mėnesius galvosite apie viską, ką galite pasakyti žmonėms, kurie jus sunervino. Jums nerūpi, ar jūs teisus, ar neteisus, nes neleidžiate niekam savęs stumdyti ir jaustis netinkamai.

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros, zodiako

Liūtas

Jūs gimėte po Liūto ženklu ir tai suponuoja tam tikrų teigiamų ir neigiamų savybių rinkinį. Esate gana demonstratyvus žmogus ir nebijote kurti scenų, o tai nėra labai gerai, kai kalbama apie jūsų pyktį. Jūs pasitikite savimi, tačiau greitai tampate agresyvus, jei kas nors bando jus pažeminti. Nedaug žmonių gali jus išgąsdinti, tačiau tai nereiškia, kad nesinervinate, jei kas nors bando jus aplenkti ar elgtis nepagarbiai. Atsižvelgiant į tai, kad gyvenate dėl dramos, nesusilaikote, kai kas nors jus suerzina.

Mergelė

Nepaisant to, kad iš prigimties esate gana intravertiškas žmogus, žmonės neturėtų nuvertinti jūsų prigimties. Dažniausiai į gyvenimą žiūrite metodiškai, jūsų lūkesčiai dažnai būna per dideli sau ir kitiems. Neilgai trukus jus supykdo, bet jūs neišliejate viso savo pykčio ant žmogaus, kol jis nesėdi jums ant kaklo. Jūs esate kantrus, bet jūsų kantrybė nesitęs amžinai. Esate dėmesingas smulkmenoms ir, kai yra tinkamas momentas, jau žinote, kaip, galite sunaikinti žmogų. Taip pat galite lengvai ištrinti žmogų iš savo gyvenimo be nereikalingų scenų. Tiesiog visi, kertantys jūsų kelią, gailėsis, kad jus nuliūdino.

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

Vėžys

Vėžys yra vienas maloniausių Zodiako ženklų. Bet tai nereiškia, kad jie turi tylų ir taikų nusiteikimą. Iš prigimties esate nepaprastai jautrus ir emocingas žmogus, todėl kai patiriate tam tikrą jausmą, jis jus visiškai užvaldo. Pyktis nėra išimtis ir dažniausiai tai labiausiai jaučiasi. Dažniausiai tai atsitinka, kai kas nors grasina jūsų artimiesiems – esate pasirengęs mirti dėl mylimo žmogaus, o visi, kurie išdrįs kirsti jo kelią, susidurs su jumis.

Kita vertus, jei mylimas žmogus jus įskaudina, tai yra nepakeliama, ir jūs jam apie tai pranešite. Esate pasiryžęs priversti jį jaustis taip pat, kaip jaučiatės jūs. Taip pat neleisite jam pykti ant jūsų, nes mokate manipuliuoti emocijomis, tapdami auka.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].