Tikrieji altruistai yra pasirengę prisiimti bet kokią riziką dėl savo artimųjų.

Deja, gyvenimas yra toks, kad visame kame reikia žinoti ribas, netgi savo gerume, kitaip kiti gudrūs žmonės negailestingai ims naudotis. Astrologai išskyrė Zodiako ženklus, kurių beribiu gerumu kiti naudojasi dažniausiai.

Žuvys

Lyderiai tarp Zodiako altruistų. Žuvys yra empatiški žmonės, todėl jie yra pasirengęs užjausti ir padėti draugams bet kuriuo dienos ar nakties metu. Nedvejodami šio ženklo atstovai skubės gelbėti artimuosius net į patį pragarą, jei to reikės dėl esamos situacijos.

Atrodo, kad Žuvys tam ir gimė, kad rūpintųsi savo aplinkiniais. Tačiau ši gera savybė turi didelį trūkumą: nesąžiningi pažįstami naudojasi Žuvų gerumu. Dažnai šis vandens ženklas ne iš karto atsikrato įžūlių žmonių, nes jis tiki žmonėmis iki pat pabaigos, ir bijo juos įžeisti, griežtai atsisakydamas padėti.

Jautis

Iš prigimties Jaučiai yra malonūs žmonės, kurie vertina draugystę ir meilę. Jie yra žemiški, buitiški ir protingi, visada pasirengę patarti ir padėti sunkioje situacijoje. Tuo pat metu Jautis yra pakankamai naivus, todėl tiki viskuo, ką pasakoja bėdoje atsidūrę žmonės. Kai žemiškasis ženklas sužino, kad jį ilgai vedžiojo už nosies, jo pyktis būna siaubingas, tačiau tai įvyksta per vėlai, kai įžūlus niekadėjas jau būna pasisotinęs.

Vėžys

Vėžiai yra nepatiklūs asmenys, kurie bijo pasitikėti pirmu sutiktu žmogumi. Tačiau pernelyg didelis įtarumas ne visada išsaugo šį vandens ženklą. Gudrūs manipuliatoriai gali imituoti  gerus ketinimus, pasitikėjimą Vėžiu ir pasinaudoti jo gerumu. Artimiesiems Vėžys nieko negaili: jis pasirengęs atiduoti visą save artimiesiems, apsupdamas juos rūpesčiu ir supratimu. Kai Vėžiai supranta, kad juos apgavo, jie tampa dar nepatiklesni – ir taip susikuria toks užburtas ratas.

Mergelė

Mergelės labai vertina artimuosius, todėl yra pasirengusios nenuilstamai dirbti jų labui. Šių ženklo atstovų negalima vadinti piktais ir savanaudžiais, paprastai šie žmonės yra malonūs, supratingi, geri klausytojai ir patarėjai.

Mergelės ženklo atstovai gerai atpažįsta melą, todėl supras, jei mylimas žmogus atvirai ir įžūliai atsisės ant jų sprando, tačiau jos bus pasirengusios iškęsti visas išdaigas tik tuo atveju, jei manys, kad tai pagrįsta. Mergelės aplinkos žmonės naudojasi jų kantrybe: norint palaikyti naudingus santykius, šio ženklo atstovai ir vėl eilinį karta patylės.

Zodiako ženklų reitingas: nuo tvarkingiausio iki mažiausiai tvarkingo

Vandenis

Vandeniai yra malonūs ir atviri žmonės. Jie visada ateis į pagalbą, palaikys ir paguos. Vandeniai taip vertina rūpinimąsi kitais, kad jie labai nepasipiktins, jei supras, kad jais naudojamasi įžūliai. Šio ženklo žmonės pagalvos ir nuspręs, kad yra priežastis, kodėl žmogus taip elgiasi, greičiausiai jam iš tikrųjų reikia pagalbos. Vandenis nebūtų Vandenis, jei tokioje situacijoje jis atsuktų draugui nugarą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].