Išdavystė yra vienas nemaloniausių dalykų, kurie gali nutikti žmogui. Be abejo, niekas nenori būti išduotas. Jūs galite įsileisti žmogų į savo gyvenimą ir širdį, ir visiškai juo pasitikėti, tačiau kartais žmonės gali tuo pasinaudoti. Kuo labiau žmogui atsiversite, tuo stipriau skaudės, jei jis jus išduos ir nusigręš nuo jūsų.

Išdavystė galima bet kurioje gyvenimo srityje, nesvarbu, ar tai būtų meilės romanas, draugystė, ar darbo santykiai. Atleisti už išdavystę neabejotinai yra stiprus charakterio bruožas, tačiau ne visi tai pajėgūs padaryti. Dažnai atleidimas nereiškia, kad bus galimybė ir toliau išlaikyti tokius pat santykius. Tai reiškia, kad esame pasirengę atsisakyti nuoskaudų, kurios gali užnuodyti mūsų sielą ir trukdyti būti laimingiems. Tačiau astrologai išskiria penkis Zodiako ženklus, kurie greičiausiai sugebės rasti jėgų atleisti išdavystę, o kartais net išsaugoti artimus santykius.

Žuvys yra Zodiako ženklas, geriausiai gebantis parodyti gailestingumą ir užuojautą. Žuvys, kaip joks kitas Zodiako ženklas, sugeba atleisti ir suprasti juos išdavusius žmones. Kadangi Žuvys yra Zodiako ženklas, galintis jausti daugybę skirtingų emocijų, šie žmonės visada gali įsijausti į kito žmogaus situaciją ir pabandyti jį suprasti. Žuvų ženklo atstovai yra labai jautrūs, išdavystė gali skaudinti ir traumuoti juos labai stipriai, bet nuoširdi atgaila iš nuoširdaus asmens gali sukelti jiems gailestį ir užuojautą, iki tokio lygio, kad Žuvys net gali pateisinti savo nusidėjėlį.

Dar vienas Zodiako ženklas, galintis atleisti, – Vėžys. Vėžį labai lengva įžeisti, nes jis – vienas iš emocionaliausių ir jautriausių Zodiako ženklų. Išdavystę jis priima labai skausmingai, ji gali jį traumuoti visam gyvenimui. Jis amžinai prisimins šį įžeidimą, bet beveik neabejotinai nenorės priešintis ir nutraukti jam svarbių santykių. Išgirdę nuoširdžius apgailestavimo žodžius, Vėžiai geba atleisti, tačiau ateityje visada atsargiai žiūrės į juos išdavusį asmenį.

Svarstyklės yra Zodiako ženklas, kuris dievina kompaniją ir visuomenę. Jos siekia harmonijos ir stengiasi išspręsti bet kokį kilusį konfliktą. Jei išduosite žmogų, priklausantį šiam Zodiako ženklui, jam prireiks nemažai laiko, kol sugebės atleisti kaltininkui ir atgauti vidinę harmoniją. Svarstyklėms patinka draugų kompanija, todėl šie žmonės nelinkę skubotai jų prarasti. Svarstyklės yra linkusios atleisti išdavystę, nes pirmiausia stengiasi žmonėse įžvelgti gėrį.

Ožiaragis yra drausmingas ir kontroliuojantis save. Kai kas nors išduoda Ožiaragį, jam prireikia daug pastangų, kad sutvarkytų savo mintis ir viską gerai apgalvotų. Tačiau jis tikrai sugebės rasti jėgų atsidurti kito žmogaus vietoje ir pabandyti suprasti jo mintis ir emocijas, kurios paskatino neištikimybę. Ožiaragiai brangina šeimą ir santykius, todėl yra pasiryžę padaryti viską, kad neprarastų artimųjų.

Išdavystė Šaulius labai traumuoja. Tačiau Šauliai, kaip pozityviai į pasaulį žiūrinčio Zodiako ženklo atstovai, sugeba atrasti teigiamus juos išdavusio asmens charakterio bruožus. Galbūt tai neįvyks greitai, bet anksčiau ar vėliau Šaulius užvaldys optimizmas ir jie ras jėgų atleisti. Kai Šauliui pavyks įveikti neigiamas emocijas dėl išdavystės, jis bus pasirengęs išklausyti atsiprašymą ir nuspręsti, ar tęsti santykius.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].